Концерт, майстер-класи і лазерне шоу: у Вінниці влаштують фестиваль “Покоління незалежних”. ПРОГРАМА

8:51
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці на території Парку дружби народів влаштують обласний фестиваль “Покоління незалежних”. На гостей чекає концерт, танцювальні майстер-класи, туристичне містечко і лазерне шоу. 

В анонсі заходу йдеться, що фестиваль розпочнеться о 13:00 годині 24 серпня. Саме в цей час на головній сцені біля озера у Парку дружби народів розпочнеться виступ молодіжних колективів області.

З 15:00 години кращі виконавці танцювальних студій “3Z”, “ART-Fusion”, “Souldance”, “Фабрика талантів” і “Благо” влаштують танцювальний драйв.

О 16:30 стартує концерт, де виступатимуть співачка і композиторка Оксана Славна, реп-виконавець Чакір, рок-гурти “Пульсар”, “Декорум” і кавер-гурт “Otherside”.

А яскравим завершенням свята о 22:00 годині  стане лазерне шоу.

– Хоч назва фестивалю “Покоління незалежних” демонструє, що основна аудиторія, для якої готується захід, – це молодь. Разом із тим, різножанровість пропозицій дасть можливість знайти справу до душі будь-кому, – кажуть організатори. 

Так, на фестивалі можна буде взяти участь у творчих і танцювальних майстер-класах. Для активних і витривалих працюватиме спортмайданчик, де будуть проводитись спортивні змагання. А для тих, хто мріє про сцену, працюватиме караоке.

– “Дитяче містечко” з конкурсами, розвагами та солодкими призами дасть можливість дорослим відпочити на сусідніх локаціях. А для тих, хто любить подорожувати, працюватиме “Туристичне містечко», де буде презентовано “туристичні магніти області”, цікаві маршрути та бренд “Вінниччина – подорож за враженнями”, – йдеться в анонсі заходу.

Афіша – facebook.com/cultvin
Ілюстративне фото Марини Сербінович

Читайте також: Концерти, виставки, кінопокази і лазерне шоу: як Вінниця відзначатиме День Незалежності. ПРОГРАМА

Читайте також: Від Будинку офіцерів до площі Європейської: у Вінниці відбудеться Марш захисників до Дня Незалежності

Читайте також: У Вінниці на День Незалежності влаштують велопарад у вишиванках

Читайте також: Кращі фото зі святкування Дня Незалежності та Дня Прапора у Вінниці

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.