«Коллаба Поділля та Франківщини»: у Вінниці відбувся спільний виступ Тараса Прохаська та Миколи Доляка

14:13
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Цими вихідними, 30 жовтня, у Вінниці відбулися читання письменника Тараса Прохаська та виступ музиканта Миколи Доляка («Очеретяний кіт»).  Це був спільний проєкт в межах вінницького фестивалю «AirFest», під час якого Тарас Прохасько читав свої есеї зі збірки «Так, але», а Микола Доляк – виконував пісні на тексти з цієї збірки.

Зустріч відбулася під час другого дня фестивалю на другому поверсі нефункціонуючого кінотеатру «Росія». Уже близько 18:30 майже усі місця поруч зі сценою були зайняті, а митці завершували вирішувати технічні моменти. Виступ складався таким чином – Тарас Прохасько зачитував уривки зі своєї книги «Так, але», яка є збіркою есеїв чи то оповідань, а Микола Доляк виконував пісні, написані за мотивами цієї ж книжки.

 

 

 

 

 – Мені дуже цікаво, як з текстів, які здавалося б абсолютно не пісенними, Микола міг зробити з них якісь історії, – каже Прохасько, підсвічений простим білим світлом на високому балконі з книгою в руках.

Опісля цього письменник почав зачитувати тексти – прості, легкі та задумливі, які згодом природно лягали на музику Миколи Доляка, який, як і в «Очеретяному коті», звучав досить легко, «тепло» та по-домашньому. «Коллаба Поділля та Франківщини» – так описав Микола Доляк їхній проєкт.

 

 

 

 

 

 

 

Фото авторки

Читайте також: Від “Внутрішньої Єдинорогії” до “Знамення часу”: як у Вінниці стартував AIR Fest Vinnytsia. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: “Рух ‒ це життя”: яким був перформанс “Наскрізь” в холі колишнього кінотеатру “Росія” у Вінниці. ФОТО

Читайте також: Безумовна відвертість: як на вінницькому «AirFest» вперше виступив Стас Корольов. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.