“Код вивіски”: вінничан запрошують на лекцію про впорядкування рекламних вивісок у місті

9:38
Автор: Vежа
Become a Patron!

Наступного тижня у Вінниці влаштують лекцію про комерційні вивіски в міському середовищі, зокрема про те, якими вони мають бути і як впорядковувати вже існуючі. 

Лекція “Код вивіски. Про розробку схеми розміщення вивісок на фасадах” відбудеться наступної середи, 2 жовтня. Організатори з громадської організації “U7 Urban Studio” обіцяють розповісти про ситуацію у Вінниці з комерційними вивісками на фасадах будинків. 

Одним з найпомітніших візуальних елементів міського середовища є комерційні вивіски. Вивіски приваблюють увагу своєю колористикою у денний час та яскравістю у вечірній час. Та через тривалу відсутність контролю за їх виникненням наші міста отримали величезну проблему. На сьогодні, з метою їх впорядкування, на деяких центральних вулицях Вінниці розробляються комплексні схеми розміщення вивісок.на фасадах будинків, – йдеться в описі події. 

Під час лекції обіцяють розповісти як відбувається взаємодія міської ради з комерційними структурами в питанні впорядкування фасадних вивісок та всього, що з цим пов’язано. Спікером виступить в.о. головного архітектора міста Євген Совінський

Подія відбудеться 2 жовтня в Hub “Місто змістів” (вулиця Пушкіна, 11). Початок о 18:30

Читайте також: У Вінниці по вулиці Пирогова демонтують понад 500 “неправильних” вивісок та інформаційних табличок

Читайте також: На Замостянській демонтують майже 300 рекламних вивісок. ГРАФІКА, ВІДЕО

Читайте також: Реклама замість вікон: як на Соборній відреагували на заборону “неправильних” вивісок. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.