iHUB Vinnytsia запускає безкоштовний курс “Оптимізація завантаження сторінок” з Дмитром Ієвлєвим

13:32
Автор: Андрій Качор
Become a Patron!

Ви напевно знаєте, що швидкість завантаження сайту – один з важливих факторів ранжирування в пошукових системах. Та й загалом за статистикою ті сайти, які довго завантажуються користувачі просто закривають. Тому, збільшенню швидкості завантаження веб-сайтів слід приділяти особливу увагу.

За півтори години в рамках курсу обіцяють дати конкретні знання про те, як оптимізувати сайт, аби був задоволений маркетолог, клієнт і, зрештою, роботодавець. Заняяті відбудуться 26 квітня о 19:00, реєстрація на курс – за посиланням.

Що буде:

  1. Вивчення способів оптимізації Critical Rendering Path, зменшення розмірів сторінки, зменшення часу доставки сторінки.
  2. Правильне використання інструментів для оптимізації
  3. Оптимізація медіа-контенту
  4. Кешування і  CDN
  5. Мікро-автоматизация при оптимизації веб-сторінок

Кому корисно:

 верстальникам і початківцям front-end розробникам, які хочуть навчитися прийомам для збільшення швидкості завантаження сайтів;

— SEO-фахівцям, які хочуть розібратися з технічною стороною питання;

— Всім тим, хто так чи інакше стикається з питанням оптимізації та швидкості завантаження сайту.

Викладач – Дмитро Ієвлєв – demandware developer і фанат своєї роботи.

 

В чому актуальність курсу та для кого він потрібен?

Для розробників, які не знають як провести оптимізацію, але точно знають, що вона потрібна, але не знають як зробити, для контент-менеджерів, для команди, яка заливає інформацію на сайт.

Вони завжди впевнені, що заливають все, що треба, але не знають наскільки це ефективно.

Курс актуальний для HTTP1.1 Після переїзду на HTTP2 багато оптимізацій стануть зайвими. Доки цього не сталось, курс, може спростити роботу людям, а головне покращити  роботу сайтів.

Важливо підкреслити, що розробникам періодично потрібно перевіряти і оптимізувати ресурс. Зазвичай, година роботи такого спеціаліста може коштувати в середньому 50 доларів за годину.

Автор та викладач курсу Дмитро Ієвлєв, розробник:

“Ми покажемо людям, як зробити сайт меншого розміру, як зробити меншу кількість ресурсів, які завантажують сайт та як зробити так, щоб користувач не бачив  білі екрани під час завантаження сторінки.

Впродовж курсу ми будемо все тестувати: час завантаження, вагу контенту, кількість переглядів і т.д.

Доведено, якщо до часу завантаження сайту додати 100 мілісекунд, то кількість користувачів, що відвідують ресурс зменшиться на 0,2%. Тобто чим більше вантажиться сайт, тим менше людей переглядають його. Якщо додати, наприклад, 1 секунду до завантаження, то кількість користувачів зменшиться на 7%.

Це надзвичайно важливо для інтернет-магазинів та для інтернет-видань. Окремою темою будуть і мобільні версії ресурсів.