Готовий на понад 90%: у Вінниці показали, як триває реконструкція СКА “Аква-Він”. ФОТО

10:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває реконструкція спортивного комплексу (СКА) на вулиці Академіка Янгеля. Будівельна готовність об’єкта понад 90%.

Міський голова Сергій Моргунов повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, що наразі муніципальний спортивний комплекс “Аква-Він” готують до оснащення. Зокрема завершується внутрішнє оздоблення приміщень, для яких вже замовили спортивне обладнання, і триває впорядкування прилеглої території, яка має перетворитися в якісний публічний простір.

 

– Наразі завершується облицювання плиткою чаші басейну, влаштування обхідних доріжок та вишок для стрибків, які будуть єдиними у місті. Фінальний етап робіт – благоустрій. Концепцію простору біля спорткомплексу розробляли спільно з “Агенцією просторового розвитку”. Це має бути комфортна, безпечна і безбар’єрна зона відпочинку зі зручними лавочками та якісним освітленням. Зелену зону доповнять клумбами у геометричному стилі та газонами, – повідомив Сергій Моргунов. 

 

Що зробили у спорткомплексі за останній час:
– завершили ремонт у гімнастичній залі та залі сухого плавання;
–  обладнали глядацьку зону на 140 місць в ігровій залі;
– змонтували ліфт;
– провели пусконалагоджувальні роботи підйомника для маломобільних людей;
– влаштували роздягальні;
– виконали монтаж інженерних комунікацій;
– встановили обладнання аудіо- та відеосистем.

 

Зазначається, що результати трирічної реконструкції незабаром оцінять вихованці спортивних шкіл та всі вінничани, які люблять тримати себе у формі.

– Підвести риску під масштабною реконструкцією плануємо цієї осені. Об’єкт передбачено передати на баланс міської дитячо-юнацької спортивної школи №3. В оновлених залах можна буде проводити регіональні та всеукраїнські змагання. Спортивний комплекс знову буде центром активності у мікрорайоні Замостя, – додав міський голова. 

Фото – facebook.com/SAMorgunov

Читайте також: Оновлений СКА на Янгеля отримає назву “Аква-Він”

Читайте також: Випробування басейну та впорядкування території: як триває реконструкція СКА на Янгеля. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.