Випробування басейну та впорядкування території: як триває реконструкція СКА на Янгеля. ФОТО

11:36
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці триває реконструкція спортивного комплексу, який розташований по вулиці Академіка Янгеля. Нещодавно провели перше гідровипробування басейну, аби перевірити міцність конструкції.

Масштабна реконструкція приміщення розпочалася у 2018 році, нагадують на сайті Вінницької міської ради.

За цей час підсилили та укріпили будівлю, а після демонтажу будівельники замінили інженерні мережі. Заклад також утеплили, замінили вікна, влаштували систему опалення, оновили приміщення під спортивну, гімнастичну, тренажерну зали тощо.

 

Крім того, для зручності майбутніх відвідувачів, встановили підіймач та ліфт. Значний обсяг робіт стосувався укріплення чаші басейну. Нещодавно туди вперше залили воду, аби випробувати конструкцію.

– Набрали майже 900 кубометрів води. Спостерігали впродовж двох тижнів: протікань немає. У ході реконструкції чашу посилили карбоновим волокном за спеціальною технологією. Адже під час обстеження виявили тріщини, і будівельникам довелось практично «реанімувати» конструкцію. Після перевірки гідроізоляції приступили до оздоблення чаші басейну. Майже всю поверхню вже виклали новою плиткою. Тут буде шість доріжок для плавання та вишки для стрибків у воду, – зазначили на сторінці міського голови Сергія Моргунова у Facebook.

Також тривають внутрішні та фасадні роботи, а інші приміщення готують до встановлення обладнання. Зокрема, це – великий спортзал на 700 кв м, зал для «сухого плавання», роздягальні та душові.

 

Крім того, робітники впорядкують територію біля спортивного комплексу. Нині влаштовують вертикальне планування території спорткомплексу. Працюють на об’єкті близько 40 осіб.

Нагадаємо, у 2020 році стало відомо, що оновлений СКА на Янгеля отримає назву “Аква-Він”. Сам комплекс збирались передати на баланс Дитячо-юнацької спортивної школи.

Фото: Вінницька міська рада та з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: У Вінниці реконструкцію СКА на Янгеля завершили на 70%

Читайте також: Оновлений СКА на Янгеля отримає назву “Аква-Він”

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.