Фільм “У нашій синагозі” вінничанина Івана Орленка відтепер можна подивитися онлайн

11:50
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Короткометражний фільм режисера з Вінниці Івана Орленка – “У нашій синагозі” – з’явився на платформі “Takflix”. Це онлайн-кінотеатр, де можна легально дивитися нове українське кіно.

Можливість переглянути “У нашій синагозі” з’явилася відучора, і про це повідомив сам режисер на своїй сторінці у Фейсбук. Вартість фільму з доступом на 7 днів становить 30 гривень. Він доступний за ЦИМ посиланням з українськими та англійськими субтитрами.

Зображення – takflix.com

Нагадаємо, що короткометражна стрічка режисера та автора сценарію Івана Орленка з Вінниці є його дебютною. Фільм засновано на незавершеному оповіданні Франца Кафки “In unserer Synagoge” й знято у копродукції України (компанія Tatofilm) та Франції (компанія Kinoelektron) за підтримки Держкіно. Він – про проблему невеличкої єврейської громади, чорно-білий і знятий мовою їдиш.

– Хлопець намагається дізнатися, що сталося у старій місцевій синагозі. Одержимий, він переслідує щось досі небачене і не звертає жодної уваги на те, що відбувається навколо, – йдеться в описі фільму на онлайн-платформі “Takflix”. 

Крім того Іван Орленко отримав за цей фільм низку нагород ще у 2019 році. Зокрема, його дебютний фільм визнали кращою українською короткометражкою за версією Міжнародної федерації кінопреси та найкращим короткометражним ігровим фільмом за версією Національної премії кінокритиків “Кіноколо”. А на початку травня цього року Українська кіноакадемія визнала фільм “У нашій синагозі” кращою короткометражкою на четвертій Національній кінопремії “Золота Дзиґа”.

Також відомо, що цей фільм входить до альманаху короткометражних фільмів “Українська Нова Хвиля 2020”.

Головне фото (зі зйомок) – надане режисером

Читайте також: “Секс, інста і ЗНО”: восени в Україні покажуть серіал про вінницьких підлітків

Читайте також: Держкіно профінансує короткометражний фільм за книгою Катерини Калитко

Читайте також: Фільм вінничанина «У нашій синагозі» відібрано до участі у міжнародному конкурсі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.