“Секс, інста і ЗНО”: восени в Україні покажуть серіал про вінницьких підлітків

11:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

Український режисер Антоніо Лукіч, який став відомим завдяки своєму фільму “Мої думки тихі”, розпочав роботу над новим проектом. В основі сюжету молодіжного серіалу  “Секс, інста і ЗНО” – історії про дорослішання підлітків, а саму історію адаптували під Вінницю. 

Про новий серіал Антоніо Лукіч розповів в ефірі радіо “Новое время”. Зокрема, режисер зазначив, що це історія “про сучасних школярів в Україні, так. Я б навіть сказав у Вінниці“.

За словами Антоніо Лукіча, вони адаптували історію під Вінницю. На думку режисера, саме це місто уособлює собою центральну Україну й знімальній групі хотілося досягти, наприклад, “природного звучання українського суржику”.

– Київські школярі — вони інші, мені здається, їх більше розуміють, ніж вінницьких школярів, – розповів режисер в ефірі радіо. – “Мажорчики” є всюди, навіть у Вінниці, я в цьому впевнений. Я не знаю, київські школярі, більшість із них спілкується російською мовою. Ця історія була створена за мотивами того, що було в житті реальних школярів, тому це Вінниця, тому це такі теми, які ми піднімаємо. Це спроба показати людей такими, які вони є, і зробити їх впізнаваними.

Антоні Лукіч розповів, що сценарій був написаний, опираючись на велику кількість досліджень: історії школярів, опитування, фокус-група, яка стежила за тим, щоби сценарій був близьким до життя. Загалом робота над сценарієм тривала понад рік.

В основі сюжету серіалу “Секс, інста і ЗНО” четверо підлітків та їхні друзі, які переживають всі класичні проблеми свого покоління. Крім того, вони ще й готуються до іспитів, які можуть вирішити їхню долю.

– У нас секс не є предметом сексу, ми не показуємо секс заради збудження глядачів. Наш секс має на меті трохи інше: хтось займається сексом і ми через це розкриваємо стосунки з батьками, хтось займається сексом і це про від’їзд чи ще про щось таке. Ми не показуємо голі тіла, нічого такого, у нас підхід до цього більш кіношний, – додав Антоніо Лукіч.

Серіал створюють спеціально для онлайн-платформи 1+1. На зйомки автори проекту запросили ще невідомих акторів, які навчаються в університеті імені Карпенка-Карого, а також братимуть відомих українських акторів. У серіалі знімаються: Ганнуся Ярмоленко, Андрій Максимов, Соня Слюсаренко, Каріна Черчевич, Віталій Зелений, Любава Шокля, Наталія Васько, Ірма Вітовська-Ванца, Ірина Кудашова, Юлія Гамалій.

Прем’єру “Секс, інста і ЗНО” планують показати на сайті “1+1 video” восени 2020 року. Серіал буде доступним глядачам за підпискою.

Фото з Instagram @s3x.1nsta.zn0

Головне фото – Mukachevo.net

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.