Ексдиректор Плисківського інтернату відмовляється співпрацювати зі слідством

15:11
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Плисківському психоневрологічному інтернаті на Вінниччині, де знущалися над людьми, ще тривають допити та перевірки. А звільнений директор взяв лікарняний та відмовляється співпрацювати зі слідством.

Про це кореспонденту УНН повідомили у пресслужбі прокуратури Вінницької області.

Нагадаємо, що 23 вересня громадські активісти та керівництво Департаменту соціальної політики Вінницької ОДА навідалися до інтернату в селі Плисків Погребищенського району і виявили, що  чоловіків, жінок і дітей (повністю роздягненими, босоніж і без доступу до туалету) там утримували разом в зачиненій кімнаті на холодній кахельній підлозі. Після цього поліція відкрила провадження за фактом знущань над людьми, а директора звільнили “за згодою сторін”.

У пресслужбі прокуратури повідомили, що зараз триває досудове розслідування і відбувається аудиторська перевірка: допитується медперсонал, допитуються свідки, з’ясовуються обставини цього кримінального провадження, проводиться виїмка документів… Там також зазначили, що в цьому кримінальному провадженні є “засекречені моменти”, що зараз не можуть озвучуватись.

  • Коли будуть з’ясовані всі деталі цього досудового розслідування – буде оголошено про підозру і справа буде направлена до суду, – зазначили у прокуратурі.

Крім цього повідомляється, що колишній директор інтернату все ще знаходиться на лікарняному, “і за власної ініціативи, він не виявляє бажання співпрацювати зі слідством”.

Наразі у прокуратурі чекають і висновків експертиз та аудиторської перевірки.

Детальніше про інцидент читайте у матеріалах нижче:

Читайте також: В інтернаті на Вінниччині психічно хворих утримують голими в зачиненій кімнаті без доступу до вбиральні. ВІДЕО

Читайте також: Чому директора інтернату, де знущалися над психічно хворими, звільнили “за згодою сторін”? Коментарі чиновників

Читайте також: Поліція відкрила провадження за фактом знущань над людьми у Плисківському інтернаті

Читайте також: Скальському радять звільнити заступника через нелюдські умови в Плисківському інтернаті

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.