Екс-нардеп з Вінниці очолив дирекцію з будівництва Одеського аеропорту

15:25
Автор: Юлія Плахтій

Колишній народний депутат з Вінниці, Сергій Кудлаєнко, від 9 січня 2020 року очолює Дирекцію з будівництва міжнародного Аеропорту Одеса. Про це він розповів у коментарі журналісту VежА. 

За словами екс-нардепа (був ним у період з 2014 по 2019 рік), призначив його на посаду Міністр інфраструктури. Представлення Сергія Кудлаєнка колективу відбулося того ж дня й він відразу приступив до роботи.

“Сергій Володимирович Кудлаєнко з 2006 року працював у Вінницькій міській раді на посаді начальника управління торгівлі, громадського харчування і побуту. Через рік став начальником управління споживчого ринку та послуг.
У 2009 р. був обраний депутатом Вінницької обласної ради.
У 2014 році був обраний народним депутатом України VIII скликання, де став заступником Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.
Спільно з цим, він працював заступником члена Постійної делегації у парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі, заступником керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Чилі, членом групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою, членом групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща, членом групи з міжпарламентських зв’язків з Латвійською Республікою, членом групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою” – Вікіпедія.

Сергій Володимирович розповів Vежі, що Дирекція має низку завдань. Наприклад, 2020 року планує здати в експлуатацію першу та другу чергу оновленого аеропорту.

Кудлаєнко повідомив, що роботи над об’єктом почалися ще 2013 року. За його словами, об’єкт є дуже важливим, адже таким чином Одеський аеропорт має підтвердити свій статус міжнародного.

“У квітні 2013 року розпочалося будівництво нового терміналу площею 26 тис. м² та проектною пропускною спроможністю 1000 пасажирів на годину[1]. Новий термінал має чотири телетрапи. Загальна площа залів вильоту забезпечує комфортне розміщення пасажирів 12 рейсів одночасно.
Станом на квітень 2019 року нова бетонна злітно-посадкова смуга в Одеському аеропорту вже наполовину готова. На початок квітня збудовано 1450 м із запланованих 2800 м злітно-посадкової смуги Одеського аеропорту. На спорудження цього обсягу пішло 26 тис. кубометрів бетону. Будівництво смуги триває. Також проводяться земляні роботи та споруджується патрульна автодорога. Паралельно з цим в аеропорту готують до запуску новий термінал.
У 2019 році завдяки відкриттю нових напрямків і співпраці з компаніями-перевізниками в аеропорту планують збільшити пасажиропотік на 20 відсотків. Новими напрямками стануть Азербайджан, Чорногорія, Іспанія, Італія” – Вікіпедія.

На фото – злітно-посадкова смуга станом на липень 2019 року. Фото – з сайту “Промисловий портал”

На запитання, чому вирішив працювати саме в Одеському аеропорту, Кудлаєнко каже, що “так склалася доля”.

В цілому колективом він дуже задоволений. Єдине, що через роботу вимушений був залишити свою родину у Вінниці.

Водночас, Кудлаєнко звернув увагу на певну дезінформацію в деяких вінницьких ЗМІ. Зокрема в інших виданнях раніше повідомлялося, що вінничанина призначено на посаду директора самого аеропорту Одеси, а не Дирекції з його будівництва.

Читайте також: “Новий серйозний виклик”: Віталій Погосян йде з Вінницької міськради в Харківську ОДА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.