Екоінспекція виявила на Вінниччині зіпсовані хімзасоби захисту рослин у пошкодженій тарі

11:45
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

На території напівзруйнованого аварійного приміщення на Вінниччині інспектори виявили непридатні хімічні засоби захисту рослин, що залишилися після розпаду та банкрутства колишнього сільськогосподарського підприємства.

Як повідомила сьогодні, 3 грудня, Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, інспектори відділу державного екологічного нагляду (контролю) поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами розглянули звернення жителів села Кіблич, що у Гайсинському районі.

Звернення стосувалось непридатних засобів захисту рослин, які знаходяться на території Гайсинської міської ради за межами населеного пункту села Кіблич (Кіблицького старостинського округу).

Під час проведення перевірки виявлено напівзруйноване аварійне приміщення, в якому зберігаються непридатні хімічні засоби захисту рослин, що залишилися після розпаду та банкрутства колишнього сільськогосподарського підприємства.

Зазначено, що оскільки місткості, в яких зберігаються небезпечні хімічні засоби повністю пошкоджені, це може призвести до потрапляння хімічних засобів захисту рослин в навколишнє природне середовище.

За результатами проведеної перевірки Гайсинській міській раді видано припис щодо здійснення контролю за місцем зберігання непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин та проведення робіт з безпечної ліквідації.

Нагадаємо також, сьогодні, 3 грудня, у Вінниці на об’їзній перекинулась фура з аміаком.

Фото – https://vin.dei.gov.ua/

Читайте також: На кордоні з Молдовою екологи Вінниччини виявили авто, в якому були радіоактивні запчастини

Читайте також: Екологи подали до суду на вінницьке підприємство, яке забруднює повітря

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.