До Вінниці прибув восьмий “Tram-2000” – останній з першої партії більш сучасних цюрихських трамваїв

18:28
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 12 квітня, до Вінниці прибув восьмий трамвайний вагон “Tram-2000”. Це останній вагон у рамках першої поставки. 

Як йдеться на сайті Вінницької міськради, наразі фахівці Вінницької транспортної компанії уже розпочали роботи з адаптації цих трамваїв до вимог українського законодавства, серед яких: встановлення передніх та задніх поворотів, стоп-сигналів, дзеркал заднього виду, в тому числі лівого, встановлення інформаційної системи, а також – систем оплати проїзду.

Крім того, як зазначають в департаменті транспорту та міської мобільності міськради, перед випуском на маршрути, окрім адаптації, трамваї мають також пройти низку інших технічних та юридичних процедур.

– Загалом цей процес є дещо довготривалим, оскільки потрібно буде провести сертифікація щодо вимог законодавства України, потім реєстрацію в інспекції електротранспорту, підготовку на лінію, а також технічне обслуговування, – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін. – Маємо надію, що влітку ці трамваї уже здійснюватимуть пасажироперевезення на маршрутах нашого міста.

Також посадовець зазначив, що отримані трамваї у майбутньому замінять на лініях старіші моделі “Mirage”. Як повідомляють в міськраді, отримані трамваї “Tram-2000” відрізняються від уже звичних для вінничан “Mirage” та “Karpfen” більш комфортними умовами для пасажирів, а також певними технічними характеристиками.

Відомо, що загалом протягом року до Вінниці прибудуть 16 трамваїв “Tram-2000” з Цюриха. В цілому ж, у рамках другого етапу спільного проєкту зі швейцарським містом, Вінниця має отримати 35 трамвайних вагонів “Tram-2000”.

Нагадаємо, 1 квітня до Вінниці прибув перший “Tram-2000”. Згодом в міськраді повідомили деталі цьогорічних поставок трамваїв з Цюриху. Потім до міста прибули ще три трамваї та стало відомо, що транспортні одиниці, отримані в межах першої поставки, вийдуть на маршрути Вінниці влітку. В суботу, 8 квітня, до Вінниці прибули ще 3 трамваї.

Фото – з сайту міськради

Читайте також: До Вінниці прибув перший “Tram-2000”. ВІДЕО

Читайте також: В міськраді повідомили деталі поставок швейцарських “Tram-2000” до Вінниці. ФОТО

Читайте також: “Tram-2000” з Цюриха вийдуть на вінницькі маршрути влітку

Читайте також: Вінниця отримала ще три трамваї “Tram-2000” з Цюриха. ВІДЕО

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.