“Tram-2000” з Цюриха вийдуть на вінницькі маршрути влітку

17:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

Швейцарські трамваї типу “Tram-2000” випустять на маршрути Вінниці влітку. До того часу отримані транспортні засоби необхідно адаптувати до українських вимог. Загалом, наразі до Вінниці надійшло вже 3 такі трамваї. 

Про це йдеться на Telegram-каналі міського голови Сергія Моргунова.

 

– Три з 35 трамваїв “Tram-2000” надійшли з Швейцарії. Це продовження проєкту “Цюрихські трамваї для Вінниці”, у рамках якого співпрацюємо вже 15 років. Сьогодні разом з Володимиром Гройсманом, який і підписував перший меморандум про партнерство, згадали, з чого все починалось. Досвід Швейцарії був корисним для Вінниці у розбудові комфортної транспортної системи. Спершу Цюрих подарував нашому місту більше сотні вагонів “Karpfen” та “Mirage”, які полюбились вінничанам. Думаю, більш сучасні “Tram-2000”, які і зараз експлуатуються в Цюриху, теж добре покажуть себе в роботі. Транспортники мають адаптувати їх до українських вимог. Вони замінять “міражі” 60-70-х років. І влітку вийдуть на маршрути, – зазначено в дописі мера. 

ОНОВЛЕНО: Згодом міський голова додав, що до Вінниці надійшов ще один трамвай. Відтак, загалом їх – чотири.

 

 

Нагадаємо, в суботу до Вінниці надійшов перший “Tram-2000” з Цюриха. Згодом в міськраді розповіли деталі поставок швейцарських трамваїв до Вінниці. Зокрема, стало відомо, що до кінця року в місті планують отримати 16 одиниць такого транспорту. В цілому ж, в межах продовження спільного з Цюрихом проєкту, в місті очікують 35 одиниць “Tram-2000”.

Фото – з Telegram-каналу Сергія Моргунова

Читайте також: До Вінниці прибув перший “Tram-2000”. ВІДЕО

Читайте також: В міськраді повідомили деталі поставок швейцарських “Tram-2000” до Вінниці. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.