До Вінниці прибула делегація Послів країн ЄС та Ізраїлю

18:12
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Сьогодні Вінницю відвідала делегація Послів країн ЄС та Ізраїлю, зокрема, дипломатичні представники Франції, Хорватії, Словенії, Бельгії, Кіпру, Данії та Німеччини. Загалом приїхали близько двох десятків дипломатів.

Про це повідомили очільник міста Сергій Моргунов та голова вінницької ОВА Сергій Борзов.

 

 

 

– Засудження жахливого злочину росії проти цивільного населення і готовність надати допомогу за потреби – головне, що почули сьогодні під час зустрічі. Винні у терористичному акті у Вінниці та військових злочинах в інших містах і селах України, зобов’язані понести покарання. І це – позиція усього демократичного світу, – ідеться у дописі Сергія Моргунова.

Сергій Борзов зазначив, що звернувся до дипломатів із проханням допомогти врятувати фасад Будинку офіцерів:

Будівля є пам’яткою архітектури, і саме про можливості її відновлення обговорили із поважними гостями на місці трагедії. Адже міжнародні партнери уже роблять конкретні кроки у реставрації та реконструкції зруйнованих та пошкоджених об’єктів культурної спадщини України. Зокрема, у формі культурного патронажу. Як приклад, Італія разом з Україною відновить драмтеатр у Маріуполі, який знищили російські окупанти, – йдеться в дописі очільника ОВА.

Загалом Вінницю відвідали дипломатичні представники Франції, Хорватії, Словенії, Бельгії, Кіпру, Данії, Австрії, Греції та Латвії. Також – Німеччини, Словаччини, Швеції, Литви, Польщі, Угорщини, Чехії, Швейцарії та Ізраїлю.

Також повідомляється, що днями при Вінницькій ОВА буде створена спеціальна комісія, де розглянуть варіанти відновлення Будинку офіцерів. Наразі площа Перемога перекрита, там працюють слідчі.

 

 

Фото – з фейсбук-сторінки Сергія Борзова та телеграм-каналу Сергія Моргунова

Читайте також: Потерпілим з важкими травмами та опіками внаслідок ракетного обстрілу Вінниці нададуть меддопомогу за кордоном

Читайте також: “Мова не про знесення всього об’єкту, а про демонтаж аварійних конструкцій” – очільник Вінницької ОВА про Будинок офіцерів у Вінниці

Читайте також: У “Прозорих офісах” прийматимуть заяви вінничан про пошкоджене чи знищене внаслідок ракетного обстрілу нерухоме майно

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.