Чому Vежа пише не про все?

18:00
Автор: admin
Become a Patron!

Давно хотів написати цей – фактично, сервісний – пост, однак завжди бракувало часу.

Час від часу багатьох з нашої редакції запитують: а чому ви анонсуєте та висвітлюєте не всі події, що відбуваються у Вінниці?

Або ж анонсуєте, а не висвітлюєте. Або ж висвітлюєте – але якось не так, як інші.

Позаяк подібні запитання почастішали, хотів би відповісти всім одразу і ще тим, хто міг би запитати це в майбутньому.

По-перше, наша редакція поки не настільки велика, аби одночасно охопити усі події, що відбуваються у Вінниці. На щастя, їх організовують багато, щодня і в різний час доби, нерідко – одночасно. У той час як Vежа – це ще не BBC з розгалуженим штатом і корпунктом на Тяжилові та в Стрижавці, а лише кілька людей, котрі намагаються описати/відзняти найбільш помітні з них.

По-друге, для нас в пріорітеті передусім якісні події, а також ті, які нам особисто цікаві та здаються важливими. Як можна побачити – на нашому сайті досі немає жодної комерційної реклами, відтак ми вільні обирати заходи, котрі найбільше лежать до душі та можуть бути цікавими для нашого читача/глядача.

І по-третє, заради чого це все й написалося. Звісно, ми передусім звертаємо увагу на ті заходи, де ми є інформаційними партнерами. Іншими словами – де на промо-матеріалах присутній наш логотип: афішах, веб-постерах, відео і так далі. Нам приємно, коли лого Vежі опиняється в анонсах до цікавих та корисних подій, і в таких випадках ми в боргу не лишаємося. Ми анонсуємо, у більшості випадків приходимо на події, робимо фоторепортажі, часто – знімаємо непогані відео.

Тож якщо ви зацікавлені в анонсах своїх заходів на Vежі – скачайте собі наше лого і поставте його на свою афішу. Повідомте нас про це, і ми разом подумаємо, як зробити так, аби про цікавий захід дізналося щонайбільше вінничан. Ось він, цей логотип – зберігайте його у форматі .png і тоді він правильно відображатиметься на ваших промо-матеріалах.

Згадка Vежі на ваших заходах обов’язково і позитивно вплине на нашу співпрацю. Однак  не забувайте, що з Vежі видно все, а тому буде помітно і хороше, і все інше.

Працюймо! 😉