“Чекаємо тільки коштів, запланованих на цей рік державою”: мер Вінниці про модернізацію аеродрому аеропорту “Вінниця”

15:42
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Реалізація проекту “Сучасний аеровокзал Вінницького міжнародного аеропорту” стартує вже цього року. Фінансувати роботи планують з бюджету громади та будуть залучати додатковий ресурс.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Що стосується модернізації аеродрому, то очільник міста зазначив: “Готові діяти. Чекаємо тільки коштів, запланованих на цей рік державою”.

 

– Важливо, що на сьогодні процедурні питання на рівні Кабінету Міністрів рухаються. 9 червня Уряд прийняв постанову про порядок використання коштів на розвиток інфраструктури кількох регіональних аеропортів, в тому числі і вінницького. Ми вже домовились з компанією-підрядником про підготовчі роботи до початку реконструкції. Головне – отримати вчасно передбачене фінансування з державного бюджету, – зазначив мер Вінниці.

Моргунов також нагадав, що розпочати масштабний проект планували ще у 2019 році й було пройдено всі погодження, експертизи, тендерні процедури.

– Абсолютно все було готове. І підрядник міг приступити до робіт з реконструкції злітно-посадкової смуги. Проте рішення Уряду Гройсмана про виділення першого траншу у 350 млн грн фактично скасував наступний Кабмін. Минулого року під час візиту на Вінниччину Президент України пообіцяв взяти ситуацію на контроль. Проект потрібний не тільки Вінниці та Вінницькому регіону. Це питання національної безпеки, адже у місті знаходиться штаб Повітряних Сил ЗСУ, аеропорт є військово-цивільним, – додав міський голова.

Він також підкреслив, що в аеропорту є великий логістичний потенціал, відтак планується розширювати географію та нарощувати обсяги пасажироперевезень. “Докладаємо максимум зусиль, щоб цей наймасштабніший стратегічний проект втілили у життя” – підсумував мер.

Також про аеропорт “Вінниця” Сергій Моргунов говорив під час сьогоднішнього запуску подовженого тролейбусного маршруту № 15-а.

Нагадаємо, раніше під час сесії Вінницької міської ради депутати схвалили рішення, яким передбачається виділення коштів на проходження експертизи проєктно-кошторисної документації реконструкції аеровокзалу міжнародного аеропорту «Вінниця».

Як повідомлялося, на це спрямовується 821 тисяча 710 гривень.

Читайте також: Оновлення аеровокзалу аеропорту “Вінниця”: міськрада виділила кошти на експертизу проектної документації

Читайте також: Першу чергу реконструкції аеропорту «Вінниця» планують завершити до кінця 2022 року

Фото з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.