«Вишенька – ВПЗ»: у Вінниці запустили новий подовжений тролейбусний маршрут. ФОТО

12:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

Відсьогодні у Вінниці запрацював новий тролейбусний маршрут №15А «Вишенька – ВПЗ». Він пролягає вулицями Батозька та Липовецька, а на маршруті працюватимуть два тролейбуси. 

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, на новому маршруті будуть задіяні два нові тролейбуси «VinLine» з автономним ходом. Їх цього року виготовили у Вінницькій транспортній компанії.

 

– Маршрут тролейбусу №15, який ходив до Муніципального ринку, подовжили до кінцевої зупинки «ВПЗ». Щоб його запустити, не довелося будувати нову контактну мережу. По вулиці Батозькій та Липовецькій тролейбуси «VinLine» їздитимуть на автономному ходу — в обох напрямках 4,6 км, — йдеться у повідомленні.

Директор «Вінницької транспортної компанії» Михайло Луценко повідомив, що додатково по маршруту встановили дев’ять зупинок.

– Сьогодні ці два тролейбуси, які ми запускаємо, на автономному ходу можуть їхати 20 кілометрів. У тролейбусах встановлені штанги, які дають легше навантаження на контактну мережу і при сході не коротять лінію та не виключають підстанцію. Встановлені компресори, які дають вдвічі менше шуму. В салоні є роз’єми для підзарядки мобільних телефонів.

 

Міський голова Сергій Моргунов зазначив, що у місті працюють над покращенням інфраструктури та мобільності в районі підшипникового заводу, оскільки поряд є приєднана Десна, куди раніше вже спрямували муніципальні автобуси.

– Зараз ми працюємо над тим, щоб покращити транспортне сполучення з віддаленими районами нашої громади. Це системні, комплексні рішення, які передбачені у Стратегії розвитку громади на наступні 10 років. Окрім того, реалізація проєкту «VinLine» — це робочі місця для вінничан, підтримка нашої транспортної компанії. Ми системно працюємо, щоб громадський транспорт у Вінниці був найкращим і найкомфортнішим, — додав очільник міста.

Крім того, неподалік кінцевої зупинки на вулиці Зулінського встановили світлофор та облаштували регульований пішохідний перехід. Це дасть можливість мешканцям цього мікрорайону безпечно переходити вулицю, а тролейбусам — безперешкодно  здійснювати розворот.

Загалом протягом 2021 року у Вінниці планують зібрати сім тролейбусів «VinLine».

Фото з сайту ВМР

Читайте також: У Вінниці на маршруті тестують сьомий тролейбус “VinLine”. ВІДЕО

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.