Оновлення аеровокзалу аеропорту “Вінниця”: міськрада виділила кошти на експертизу проектної документації

17:45
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 30 квітня, під час сесії Вінницької міської ради депутати схвалили рішення, яким передбачається виділення коштів на проходження експертизи проєктно-кошторисної документації реконструкції аеровокзалу міжнародного аеропорту «Вінниця».

Як повідомляється на сайті ВМР та зазначено у відповідному документі, на це спрямовується 821 тисяча 710 гривень. 

– Сьогодні для нас досить важливим є в першу чергу питання реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту «Вінниця». Свого часу ми приймали відповідне рішення на сесії міської ради і звернення до Уряду щодо виділення фінансування з державного бюджету. В тому числі я хочу подякувати Сергію Борзову як голові обласної державної адміністрації за підтримку і спільні дії саме в цьому питанні. Так само обласна рада підтримала нас і прийняла відповідне звернення, – каже міський голова Сергій Моргунов.

Повідомляється, що аналогічне звернення щодо виділення коштів на реконструкцію аеродрому до центральних органів влади направили ще 34 територіальних громади Вінницької області.

– У цьому напрямку нам ще потрібно пройти досить складний шлях. Тому ми також звертаємось до Кабінету Міністрів України щодо виділення найближчим часом відповідного фінансового ресурсу, щоб ми могли розпочати реконструкцію злітно-посадкової смуги. У нас все для цього готово. Разом із тим, паралельно, ми хочемо проводити роботу щодо реконструкції аеровокзалу. Наразі вже завершено виготовлення проектно-кошторисної документації, і ми спрямовуємо 821 тисячу гривень на проходження державної експертизи, – повідомив міський голова.

Крім цього, Моргунов повідомив, що Вінниця отримала підтвердження щодо виділення коштів з Державного фонду регіонального розвитку у розмірі 48,2 мільйона гривень на продовження реконструкції важливих для міста об’єктів: 30 мільйонів – на реконструкцію будівлі дитячого садочку по вул. Зерова, 12,4 мільйона – на реконструкцію спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля, 4,5 мільйона – на реконструкцію будівлі для розміщення Вінницького інноваційно-технологічного парку та ще 1 мільйон – на добудову головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що нині аеровокзал може приймати сто людей на годину, а планується збільшити цей показник до 600 й можливість приймати два борти одночасно. Проєктом передбачили також можливості для обслуговування пасажирів з інвалідністю. Зокрема, облаштують ліфт на другий поверх після реєстрації на рейс для вильоту, а також ліфти та пандуси для виходу на посадку із зони вильоту.

Читайте також: Першу чергу реконструкції аеропорту «Вінниця» планують завершити до кінця 2022 року

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.