Будівництво нового корпусу дитсадка “Бджілка” планують завершити наступного року

10:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

Будівництво нового корпусу дитячого садочку №16 “Бджілка”, що по вулиці Миколи Зерова, планують завершити наступного року. Наразі будівлю готують до консервації на зиму.

Протягом цього року корпус дитсадка будували коштом територіальної громади, повідомляють на сторінці вінницького міського голови Сергія Моргунова у Facebook. Наразі вже звели три поверхи, накрили будівлю, влаштували перегородки та виконали стяжку підлоги.

 

– Попри те, що довелось по всіх сферах скоротити капвидатки та перенаправити ресурс на медицину, зробили чимало, – йдеться у дописі. – Ми спрямували додаткові кошти, щоб встановити енергозберігаючі вікна. Таким чином об’єкт буде захищеним від опадів до відновлення будівельних робіт наступного року.

Вже у 2021 році планують завершити будівництво корпусу, якщо буде підтримка з фінансуванням від держави. Наступним етапом проекту стане модернізація іншого корпусу дитсадка. Там утеплять стіни та замінять покрівлю.

– Нагадаю, чому ми розпочали будівництво практично нового садочку, – додають у дописі. – Дошкільний заклад №16 мав два окремі корпуси. І один з них – 1936 року забудови – визнали аварійним, тож ремонту він не підлягав. Щоб забезпечити дітей, які живуть у цьому районі, якісною дошкільною освітою, ми вирішили не лише побудувати новий корпус, а й збільшити його потужності. Так, внаслідок збільшення приміщення, будемо мати ще три групи, а це – додаткові місця для ще 60 малюків.

Про цей аварійний дитсадок VежA писала ще у 2017 році. Тоді у “Бджілки” виникли серйозні проблеми старий корпус дитячого садочка, який був збудований ще у 1936 році, вкрився тріщинами, через що було прийнято рішення терміново перевести дітей до новішої будівлі садка, яку звели у 1986-му. Однак таке рішення не задовольнило батьків дітей. Тоді у соціальних мережах вони почали публікувати фотографії того, як дві групи звели в одну: поки одні діти гралися та спали в ігровій кімнаті, інші розташувалися у спальні.

 

Оскільки ремонтувати старий корпус не було сенсу, вирішили його знести, а на тому місці побудувати новий. Кошти на реконструкцію закладу знайшли лише у 2019 році. Тоді, згідно з тендером, на роботи спершу збирались витратити щонайбільше 73,7 мільйона гривень, однак суму вдалось зменшити до 59,9 мільйона.

Читайте також: У Вінниці “тріснув” дитячий садок: чиновники запевняють небезпеки немає. ФОТО

Читайте також: У Вінниці реконструюють аварійний дитсадок “Бджілка”. ВІДЕО

Читайте також: У Вінниці зводять новий корпус дитсадка “Бджілка” на Зерова. ФОТО

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.