У Вінниці зводять новий корпус дитсадка “Бджілка” на Зерова. ФОТО

13:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці споруджують новий корпус дитсадка “Бджілка”, що на вулиці Зерова. Після завершення робіт увесь дитсадок зможе відвідувати до 300 дітей.

Як повідомляє Вінницька міська рада, ДНЗ № 16 розміщується у двох корпусах – один них, який був збудований ще у 1936 році, демонтували, і на його місці почали будувати нову триповерхову будівлю “з нуля”. Наразі роботи виконані на 40%. Тут вже звели «коробку», та зокрема облаштували покрівлю та водостічну систему. Зараз почали влаштовувати сходи, ґанки, та входи в підвал.

 

На першому поверсі буде обладнана інклюзивна група. Після реконструкції нового приміщення дитячий садочок «Бджілка» відвідуватиме до 300 малюків. У новому корпусі окрім самих груп облаштують сучасний харчоблок, пральню, медичний блок, кабінет психолога. А також – креативний простір для занять у гуртках.

Роботи виконуються повністю за кошти бюджету громади. За словами міського голови Сергія Моргунова, у зв’язку з карантином вимушено уповільнили темпи будівництва, тому що необхідно було скоротити бюджет і перенаправити кошти на охорону здоров’я та боротьбу з COVID-19:

– Звичайно, ми подавали його на Фонд державного регіонального розвитку, але Уряд виділив нам на цей рік тільки 100 тисяч гривень, – каже мер. – На жаль, у зв’язку з карантином вимушено уповільнили темпи будівництва, тому що необхідно було скоротити бюджет і перенаправити кошти на охорону здоров’я та боротьбу з COVID-19. Але до зими нам необхідно виділити ще близько 800 тисяч гривень, щоб встановити тут вікна і двері, аби в зиму зайти повністю «закритими».

Окрім цього, також планують ремонтувати й інший корпус садочку – зробити перепланування, замінити вікна та утеплити приміщення, – каже Сергій Моргунов.

Як розповіла директорка ДНЗ№16 Світлана Колеснікова, нині заклад може відвідувати 185 дітей. Корпус 1982 року забудови розрахований на шість груп. За словами керівника закладу, вони обладнані усім необхідним для розвитку дітей. У кожної групи є свій ігровий майданчик у дворі.

 

 

 

 

Фото – ВМР

Читайте також: “Дивосвіт” на Тяжилові: у Вінниці показали як будують новий дитсадок. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.