Біля Вінниці встановили ще один прилад “КАСКАД”

8:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

З 13 жовтня у Вінницькій області запрацював ще один прилад “КАСКАД”. Це комплекс автоматичної фото та відеофіксації порушень правил дорожнього руху. 

Як повідомили на фейсбук-сторінці Патрульної поліції Вінницької області, його встановили на 376 км+261 автодороги М-30 (с. Якушинці). Напрямок спрямування — м. Хмельницький.

Розмір штрафу за перевищення швидкості:
340 грн — у разі перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 км/год, але не більше 50 км/год;
1700 грн — при перевищенні встановлених обмежень швидкості руху більш як на 50 км/год. Штраф зменшується на 50 відсотків, якщо його сплачено протягом 10 банківських днів з моменту отримання постанови.

Нагадаємо, що у Вінниці встановили чотири комплекси автофіксації порушень ПДР. Детальніше про це — ТУТ

Комплексна автоматизована система контролю автомобільних доріг (КАСКАД) – це інтелектуальна система, яка здатна виявляти дуже широкий спектр порушень: порушення швидкісного режиму руху, контроль проїзду по смузі громадського транспорту, порушення правил проїзду перехресть і проїзд на червоний сигнал світлофора, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення правил рядності та дорожньої розмітки, порушення правил паркування, поліцейське панорамне відеоспостереження,  ненадання переваги пішоходу на пішохідному переході (джерело – ukrsi.com.ua).

 

Фото – facebook.com/vinnytsiapolice

Читайте також: Біля Вінниці п’ять камер автофіксації склали майже 49 тисяч адмінпротоколів за місяць

Читайте також: В Україні посилили відповідальність за порушення правил дорожнього руху. ГРАФІКА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.