Біля Вінниці п’ять камер автофіксації склали майже 49 тисяч адмінпротоколів за місяць

15:02
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

За один місяць, після запуску поблизу Вінниці, п’ять камер автофіксації склали 48 тисяч 763 матеріали, на кожен з яких їм знадобилось лише по три секунди. Патрульна поліція складає стільки ж адмінпротоколів за 9 місяців. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, про це розповів під час чергового засідання виконкому начальник Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Редван Усеінов, звітуючи про роботу управління патрульної поліції за дев’ять місяців цього року.

 

«За 9 місяців 2021 року вінницьким патрульним було призначено 30 тисяч завдань. Вони усі їх опрацювали. Середній час приїзду на виклик патрульних – 9 хвилин 56 секунд. Середній час обслуговування події – 42 хвилини. Всього за 9 місяців цього року складено 57 421 матеріал по адміністративних правопорушеннях, з них винесено 53 660 постанов на суму 21 млн гривень, з них сплачено добровільно штрафів на суму 15 млн гривень. За аналізований період складено 3761 протокол, серед яких судом прийнято рішення по 1644», – зазначив Редван Усеінов.

Також він розповів, що на особливому контролі є виявлення водіїв, які керують транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. За 9 місяців патрульні склали 1451 адміністративний матеріал. У порівнянні з минулим роком, це на 500 менше. У цьому році найбільше матеріалів було складено на водіїв, які перебували в стані наркотичного сп’яніння.

Щодо наїздів на пішоходів, то здебільшого такі ДТП трапляються, коли вони переходять дорогу у темну пору доби. Близько половини з цих пішоходів перебувають у стані алкогольного сп’яніння, вони переходять дорогу у невстановлених місцях.

Редван Усеінов розповів про камери автофіксації порушень правил дорожнього руху:

«У самій Вінниці вже теж встановлено кілька камер автофіксації, які працюють в тестовому режимі: на проспекті Юності, вулиці Келецькій та Київській. За місяць роботи п’яти камер автофіксації, які знаходяться поруч з Вінницею, вже складено 48 тисяч 763 матеріали. З них найбільше постанов винесено у Ксаверівці – 18 тисяч, в Стрижавці – 10 тисяч, в Писарівці – теж 10 тисяч. Тобто за місяць камери напрацювали стільки, скільки ми складаємо за 9 місяців. З камерою не поспориш. Вона складає адмінпротокол три секунди».

Патрульні поліцейські щоденно слідкують за дотриманням правил дорожнього руху не лише водіями, а й пішоходами. Велика кількість складених матеріалів свідчить про суттєве порушення водіями правил дорожнього руху, що є основною причиною дорожньо-транспортних пригод.

Фото – Вінницька міська рада, https://autogid.pro/

Читайте також: У Вінниці встановили чотири комплекси автофіксації порушень ПДР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.