У Вінниці встановили чотири комплекси автофіксації порушень ПДР

12:38
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці діятиме комплекс “КАСКАД 3” – це комплекс автоматичної фото та відеофіксації порушень правил дорожнього руху.

У міській раді повідомили, що такі комплекси вже змонтували на чотирьох ділянках концентрації ДТП:
– вул. Київська, 65,
– вул. Київська, 126,
– вул. Келецька, 30
– просп. Юності, 46.

Зазначається, що біля камер ще мають встановити відповідні знаки. Це зроблять після розроблення схем організації дорожнього руху (схеми наразі розробляють) та погодження їх у Патрульній поліції Вінницької області. А запустити в роботу ці комплекси планують на початку листопада.

Камери встановлюють для формування безпечного міського середовища на базі сучасних цифрових технологій та реалізації заходів, спрямованих на організацію безпеки дорожнього руху. Також – для зниження кількості дорожньо-транспортних пригод на дорогах, розповів Віталій Сташко, заступник директора Департаменту інформаційних технологій міської ради.

Відомо, що комплекси “Каскад 3” закупили за державні кошти, а їх монтаж забезпечила місцева влада.

Нагадаємо, що першу камеру, яка фіксує порушення швидкісного режиму, у Вінниці встановили у липня минулого року на Київському мосту.

Комплексна автоматизована система контролю автомобільних доріг (КАСКАД) – це інтелектуальна система, яка здатна виявляти дуже широкий спектр порушень: порушення швидкісного режиму руху, контроль проїзду по смузі громадського транспорту, порушення правил проїзду перехресть і проїзд на червоний сигнал світлофора, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення правил рядності та дорожньої розмітки, порушення правил паркування, поліцейське панорамне відеоспостереження,  ненадання переваги пішоходу на пішохідному переході (джерело – ukrsi.com.ua).

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Вісімсот «очей» на вулицях міста: як у Вінниці працює Ситуаційний центр. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.