«БасПасіки в місті Вінниця»: команда BusPass презентувала нову інтерактивну карту-гру для дітей

11:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці презентували новий проєкт у вигляді інтерактивної карти-гри для дітей – «БасПасіки в місті Вінниця». Її розробили спеціально для нової екскурсії від BusPass.

Як повідомляють на туристичному сайті міста Vinnytsia.city, це гра для дітей від 5 років, з кубиком, фішками і фактами про Вінницю.

Вона створена за туристичним маршрутом, яким курсує двоповерховий автобус-кабріолет. Тобто від Центрального автовокзалу до садиби Пирогова (через центральний міст) і назад (через Київський міст).

З одного боку – кольорова карта частини Вінниці за маршрутом оглядової екскурсії на 87 ходів. Там зображено історичні будівлі міста, музеї, Південний Буг з трьома мостами, Замкова гора, вежа і телевежа, острів Кемпа і півострів Бригантина, алея сакур та 400-літній дуб Гаврило.

На зворотній стороні – багато фактів про місто. Наприклад, що Вінницька телевежа вища за Ейфелеву вежу, а Миколаївська церква має двох «близнючок». Там є згадка про річку, яка тече центрі міста, але її ніхто не бачить.

Цю карту ми розробили спеціально під оглядову екскурсію для дітей, яку плануємо проводити щонеділі вранці. Маленьким мандрівникам потрібен інтерактив, який би тримав увагу всю поїздку (а це півтори години). В комплекті йдуть фішки і кубик, тож вдома можна буде пограти ще й в гру-ходилку з друзями, або навіть пройтися потім з цією мапою по маршруту. На її звороті є багато цікавої інформації, тому це як міні-конспект нашої екскурсії, – цитують співзасновницю проєкту BusPass і розробницю гри «БасПасіки в місті Вінниця» Тетяну Яцковську.

Зазначається, що карта буде як подарунок до дитячого квитка на екскурсію. Та її можна придбати окремо за 150 гривень.

За словами Тетяни Яцковської, карту планували зробити на минулий сезон, але війна внесла корективи:

Її розробка зайняла багато часу та енергії, але це все було з натхненням. Тому що ми любимо те, що робимо, в нас це добре виходить, і відгуки людей дуже мотивують. Ну й плюс я – мама. Я розумію, що маленьким дітям не дуже цікаво, хто був архітектор, в якому році щось побудовано… Тому ми намагались обрати щось таке, щоб їм дійсно запам’яталось, щоб в малечі було бажання і далі досліджувати та вивчати своє місто, щоб діти зацікавилися взагалі історією. Ми дуже багато працювали саме з молодшими класами, тому основна орієнтація була на них. І хотілося б, щоб, можливо, наша екскурсія стала початком такої гарної звички відвідувати й інші екскурсії у Вінниці та дізнаватись щось нове із задоволенням.

Фото – Vinnytsia.city

Читайте також: Катання на SUP-дошках та велоекскурсія: у Вінниці організовують ще дві активності для дітей та дорослих

Читайте також: У Вінниці у рамках АртКлубу «Твори з BYVI» в червні організовують три майстер-класи

Читайте також: Тур для всієї сім’ї та мандрівки для дітей: «Офісу туризму Вінниці» опублікував розклад екскурсій та турів на червень

Читайте також: У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї опублікували “Заходи вихідного дня” на червень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.