Тур для всієї сім’ї та мандрівки для дітей: «Офісу туризму Вінниці» опублікував розклад екскурсій та турів на червень

12:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

«Офісу туризму Вінниці» підготував 10 екскурсій і турів на червень і з них – п’ять проведуть уперше. 

Як повідомляють на туристичному сайті міста Vinnytsia.city, серед новинок тур для всієї сім’ї «Козацькими шляхами», де можна буде побачити Іллінецьку астроблему, Стародашівську п’ятикупольну Михайлівську церкву, палац генерала Заботіна, відвідати зоодворик у Хрінівці тощо.

Також – тури «Незвіданий Козятин: від вікових дубів до пароплава», «Мальовничі каньйони і таємничі замки», «Розкіш палаців та стріли Купідона», а також релакс мандрівка для дітей «Гармонія душі і тіла» до Хмільника.

Розклад екскурсій 

10 червня – Одноденний тур для всієї сім’ї «Козацькими шляхами» (Вінниця – Стара Прилука – Мала Ростівка – Іллінці – Кальник – Хрінівка – Дашів – Іллінецька Астроблема – Вінниця).

11 червня – Екскурсія «Незвіданий Козятин: від вікових дубів до пароплава».

16 червня – Екскурсія з дегустацією «Легенди вінницької Єрусалимки» (реєстрація ТУТ) та екскурсія на ретротранспорті «Трамвай часу» (реєстрація ТУТ).

18 червня – Релакс мандрівка для дітей «Гармонія душі і тіла» (Вінниця – Хмільник – Вінниця).

23 червня – Екскурсія з дегустацією «Girl-party по-вінницьки».

24 червня – Одноденний тур «Мальовничі каньйони і таємничі замки» (Вінниця – Іванів – Коростишів – Радомишль – Вінниця) – реєстрація ТУТ. Також буде одноденний тур «Коло Ямполя» (Вінниця – Комаргород – Ямпіль – Буша – Оксанівка – Вінниця) – реєстрація ТУТ.

25 червня – Екскурсія середмістям «Місто наповнене змістом» з реєстрацією ТУТ. Крім цього, одноденний тур «Розкіш палаців та стріли Купідона» (Вінниця – Вороновиця – Немирів – Умань – Вінниця) з реєстрацією ТУТ.

Зазначено, що маршрути всіх екскурсій розроблені так, щоб у разі повітряної тривоги можна було направитися в найближче укриття. За новинами та змінами в розкладі екскурсій стежте на сторінках «Офісу туризму Вінниці» у Facebook, Instagram та Telegram-каналі.

Фото – Vinnytsia.city

Читайте також: У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї опублікували “Заходи вихідного дня” на червень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.