Катання на SUP-дошках та велоекскурсія: у Вінниці організовують ще дві активності для дітей та дорослих

18:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці цього місяця організовують ще дві активності: катання на SUP-дошках та велоекскурсію «Буго-Деснянський заказник».

Як повідомляє Visit Vinnytsia, у червні очікується кілька занять зі скелелазіння, екскурсія по малих річках Вінниці та фотопрогулянка з орнітологом.

Перші катання на SUP-дошках для дітей переселенців (віком від 6 до 14 років) відбудуться вже цієї середи, 7 червня. Перше катання організовують о 14:00 (реєстрація ТУТ), а інше о 15:00 (реєстрація ТУТ). Місце зустрічі – Академія Активного Відпочинку, вулиця Миколи Оводова, 62-А.

Також в суботу, 10 червня, відбудеться веломандрівка із Володимиром Канським. Її маршрут: Вінниця – Буго-Деснянський заказник – Вінниця. Загальна протяжність становить понад 35 кілометрів, а тривалість – 3,5 години.  Для участі потрібна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.  Участь можуть взяти усі бажаючі (віком від 18 років), які готові до дальніх прогулянок та мають велосипед.

Фото – зі сторінки Visit Vinnytsia у Facebook

Читайте також: У Вінниці у рамках АртКлубу «Твори з BYVI» в червні організовують три майстер-класи

Читайте також: Тур для всієї сім’ї та мандрівки для дітей: «Офісу туризму Вінниці» опублікував розклад екскурсій та турів на червень

Читайте також: У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї опублікували “Заходи вихідного дня” на червень

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.