У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї опублікували “Заходи вихідного дня” на червень

15:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький обласний краєзнавчий музей опублікував “Заходи вихідного дня” на червень. Так, містяни зможуть відвідати пішохідну, інтерактивну та тематичну екскурсію, а також різні нові майстер-класи.

Як повідомляє Вінницький обласний краєзнавчий музей, кожен зможе почути цікаві розповіді досвідчених екскурсоводів про історію військової справи нашого краю, потрапити разом з мамонтом Вінні у льодовиковий період, освоїти палеолітичні техніки полювання. Також – навчитися виготовляти борошно, як трипільці, видобувати вогонь, спробувати створити свій мистецький витвір у вигляді витинанки чи сувенірної ляльки.

Розпочнуться заходи з пішохідної екскурсії “Мистецькі історії вінницьких вулиць” у суботу, 3 червня. Також 11 червня відбудеться інтерактивна екскурсія для дітей “Мамонт Вінні та його друзі. Подорож у далеке минуле”. Далі 17 червня тематична екскурсія “Зброя та військове спорядження” і 25 червня інтерактивна екскурсія “Археологічні мандри: урок виживання”.

Вже 4 червня відбудеться перший майстер-клас з подільського розпису від майстрині Наталії Луценко. Згодом 10 червня буде майстер-клас з виготовлення сувенірної ляльки і з брилярства (безкоштовно). Останній майстер-клас з витинанки організовують 18 червня.

Вартість квитка на інтерактивну екскурсію “Мамонт Вінні та його друзі. Подорож у далеке минуле” становить 50 гривень, на інтерактивну екскурсію “Археологічні мандри: урок виживання”, на тематичну та кураторську екскурсію – 60 гривень. Вартість квитка на пішохідну екскурсію – 100 гривень.

Крім цього, вартість квитка на майстер-клас з витинанки – 50 гривень, а на майстер-клас з подільського розпису та сувенірної ляльки – 70 гривень.

Для участі необхідна попередня реєстрація за номером телефону – 068 725 49 57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 17:00). Також анонс подій та реєстрація відвідувачів відбудеться на сторінці у Facebook.

Ілюстративне фото – www.myvin.com.ua,

фото – зі сторінки Вінницького обласного краєзнавчого музею у Facebook

Читайте також: Благодійні ярмарки, майстер-класи та концертна програма: у Вінниці до Міжнародного захисту дітей підготували низку заходів

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.