Ательє виготовило хустину з малюнком вінничанки Ірини Химич, яка хворіє на прогерію

13:36
Автор: Олеся Яненко

Львівське інклюзивне ательє Lady Di випустило хустину “Фламінго”, яке створене на основі малюнків 10-річної Ірини Химич. Вінничанка хворіє на рідкісну хворобу – прогерію.

Про це пише інформаційне агентство “Galnet”. За словами благодійниці, авторки ідеї та близької подруги сім’ї Оксани Крилової, мета створення цієї хустки – “показати світу, що Іринка талановита, дати їй можливість випробувати свої сили і подарувати красу людям”.

– Її фантазії та зусиль вистачить на багато метрів паперу та тонни фарби, – каже Оксана Крилова. – Малюнок Іринка створювала з художником вдома, це зайняло весь день. Малювати аквареллю вперше було непросто, але величезне бажання Іринки дало результат.

 

 

Нагадаємо, вінничанка Іринка Хіміч має рідкісну хворобу – у неї синдром передчасного старіння Гетчінсона-Гілфорда. Ми неодноразово писали про неї, її лікування в Україні, про запропоноване американськими лікарями експериментальне лікування, а також про те, як вінничани підтримували дівчинку у її боротьбі з хворобою.

Співзасновниця ательє Ірина Ляховенко каже, що з Іриною укладено договір і вона вже отримала гонорар за свою роботу. Згодом дівчинці планують платити відсотки від продажу.

– Ми хочемо підтримати талановитих дітей з інвалідністю, допомогти їм реалізуватися і показати суспільству, що речі, до створення яких вони долучаються – якісні та конкурентноспроможні. Кожна хустина – це нагадування про толерантність, потреби дітей і мистецтво, тому до усіх них ми додамо інформативну листівку “Красиво ламаємо стереотипи”.

Як пишуть у дописі на фейсбук-сторінці ательє, хустина доступна для замовлення у великому розмірі 93*93. Вартість хустини – 1 000 гривень. Частина коштів з проданих хустин відправиться до Іринки та її мами.

Читайте також: Допомагати, як дихати: про вінницьку “фею”, жіночність та домашнє насильство

Читайте також: Почнемо процес лікування: у МОЗ обіцяють допомогти вінничанці з рідкісною хворобою. ВІДЕО

Читайте також: «Казки оживають вночі»: У Києві відбулась перша виставка картин дев’ятирічної вінничанки з рідкісним захворюванням. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.