Почнемо процес лікування: у МОЗ обіцяють допомогти вінничанці з рідкісною хворобою. ВІДЕО

14:02
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Міністерстві охорони здоров’я пообіцяли вже наступного тижня почати лікувати дев’ятирічну вінничанку Іринку Химич з діагностованою рідкісною недугою – прогерією.

Як розповів очільник МОЗ Максим Степанов під час прямого ефіру передачі “Право на владу”, у міністерстві знають про Іринку, а його заступниця вже домовилася із мамою дівчинки про додаткове обстеження:

– Вони домовились, що одразу після закінчення карантину треба зробити ще додаткове обстеження. Думаю, ми зможемо це зробити на наступному тижні, коли будуть пом’якшені карантинні заходи. І потім ми почнемо процес лікування.

Незалежно від того, мені здається, що буде вартувати державі лікування цієї дитини, бо держава повинна піклуватися про своїх громадян незалежно від того, яка кількість захворювань таких, як у цієї дівчини, є у світі. І саме до такої медицини ми прагнемо.

Нагадаємо, вінничанка Іринка Хіміч має рідкісну хворобу – у неї синдром передчасного старіння Гетчінсона-Гілфорда. Ми неодноразово писали про неї, її лікування в Україні, про запропоноване американськими лікарями експериментальне лікування, а також про те, як вінничани підтримували дівчинку у її боротьбі з хворобою.

Минулого року в Києві влаштували аукціон картин Іринки, для того щоб зібрати кошти на її лікування.

Фото – Biosphere Corporation

Читайте також: «Казки оживають вночі»: У Києві відбулась перша виставка картин дев’ятирічної вінничанки з рідкісним захворюванням. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.