Апеляція скасувала «карантинний» штраф активістці, яка влаштувала протест біля ОДА

10:49
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Сьогодні Вінницький апеляційний суд скасував рішення про встановлення штрафу, який за рішенням суду першої інстанції мала б сплатити місцева координаторка акції протесту “Маю право працювати”.

Нагадаємо, 11 листопада минулого року по всій країні, зокрема у Вінниці, відбулися акції протесту проти “карантину вихідного дня”. Після неї на регіональну координаторку акції, очільницю Асоціації гостинності “ХлібСіль” Інну Кривешко поліція склала протокол про порушення правил щодо карантину. Вінницький міський суд визнав жінку винною та призначив їй 17 тисяч гривень штрафу. Як ідеться в рішенні першої інстанції, Інна Кривешко була відповідальною за проведення мирного заходу, де деякі особи були без масок, на події не дотримувалася соціальна дистанції, а кількість осіб перевищувала двадцять.

 

Архівні фото

Сьогодні, 25 лютого, Вінницький апеляційний суд розглядав апеляцію пані Інни на це рішення, вона захищала свої інтереси самостійно, без адвоката. Як розповіла вона Veжі перед судовим засіданням, вона не погоджується з рішенням першої інстанції. Каже, що акція з її боку була організована на свіжому повітрі із забезпеченням усіх обмежень. Каже, що не могла відповідати за наявність маски в усіх осіб, які доєднувалися до акції стихійно. Вона дивується, що під час акції поліція не втручалася в хід протесту, натомість в той самий день увечері поліція викликала її до відділку. Там на неї і склали протокол. Вона розповіла, що на жодного місцевого організатора тих акції не було складено протоколів.

 

Суддя Оніщук, заслухавши доводи Інни Кривешко, виніс рішення скасувати постанову суду першої інстанції, таким чином звільнивши жінку від підприємицю від штрафу.

Читайте також: “Досить знущатися”: сотні людей вийшли на протест у Вінниці проти “карантину вихідного дня”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Вінницький суд штрафує за порушення карантину лише у 5% випадків

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.