“А ти голосно кліпаєш!”: п’ять пар вінничан про кумедні та пікантні історії свого кохання. ВІДЕО

20:47
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Як би хто не ставився до 14 лютого, але цей день в усьому світі – передусім про кохання. 

Цього року до Дня Святого Валентина VежА підготувала спеціальний відеопроект. Ми запросили п’ять пар закоханих вінничан і попросили їх перед камерою відповісти на запитання одне про одного та про свої стосунки.

Деякі відповіді були дуже смішні, інші – неочікувано відверті, та й зрештою всі розмови вийшли теплими і такими, де кожен впізнає і власні стосунки.

Перед записом учасники знали лише, що запитання будуть тематичні: про стосунки, про перше побачення, подарунки один одному і так далі. Також ми пообіцяли не ставити надто провокативних запитань. Але, забігаючи наперед, зазначимо, що запитання про найнезвичніше місце, де пари кохалися, і про походи у секс-шопи провокативними не вважаємо.

Також мусимо зазначити, що деякими запитаннями (а точніше їх формулюванням) ми трішки заплутали учасників. Тому, наприклад, де потрібно було продовжити фразу “Мій партнер любить, коли я…”, (краще було б сформулювати “Ти любиш, коли я…”) дехто відповідав “Я люблю, коли ти…”. Ми не переписували це, а залишили як є, тому всі емоції та реакції пар – щирі, а жарти – спонтанні.

Нижче пропонуємо познайомитися з учасниками цього проекту трішки ближче. Але попереджаємо: там – спойлери.

 

Тетяна Ярова (хореограф) і Дмитро Яровий (хореограф)

– Разом 6 років (одружені 5 років) –

Це пара, яка… “надихає інших і старається завжди розвиватися. Також це пара, яка вперше потрапила у секс-шоп, коли шукали костюмом “сексі-пексі Снігурки”.

Познайомилися Дмитро з Тетяною на танцях. Він викладав сальсу, бачату та кізомбу, а вона прийшла тоді як учениця. Зі слів Тетяни, вона просто хотіла навчитися танцювати, але не думала, що крім цього ще й одружиться і народить двійнят.

На перше побачення вони ходили у кафе неподалік дому на млинці з чаєм, а зараз планують поїздку у Венецію (можливо, на День святого Валентина), бо “Таня дуже любить гондоли”.

 

Ольга Мельник і Віктор Мельник
(засновниця nail-студії “Lilac”; software engineer)

– Разом 6 років (одружені 4 роки) –

Це пара, яка не носить обручок і в якій досі ніхто нікому не запропонував зустрічатися. Також вони мають різні спогади про перше побачення і різні уявлення про теперішні.

А познайомилися в гуртожитку. Віктору тоді запропонували “на халяву поїсти”, щоправда, перед тим йому потрібно було дещо підняти. Дещо важке і дубове. На 9-й поверх гуртожитку.

Оліна претензія: “Ти голосно кліпаєш”.

 

Вікторія Сорока і Микола Сорока
(державний службовець, у декреті; приватний підприємець)

– Разом 5 років (одружені 3 роки) –

Це пара, яка дуже любить подорожувати та кохатися у цих подорожах якнайдалі від людей. З однієї із таких подорожей привезли історію про дуже дорогі, але дуже красиві дорослі іграшки.

Вони познайомилися у Вікторії на роботі – в податковій інспекції, куди Микола прийшов “із шоколадочкою”. І вже на першому ж побаченні вона зрозуміла, що “попала”.

Вікторія і Микола не святкують 14-те лютого і в цей день намагаються навіть не виходити з дому.

 

Катерина Кушнір і Юрій Кушнір
(вчителька; інженер)

– Разом трохи більше року (одружені 5 місяців) –

Це пара, яка “любить поспати і поїсти”, прості місця для побачень, а судячи з відповідей – ще й сарказм (у найкращому розумінні цього слова).

Під час знайомства Юра сказав, що вона може не запам’ятовувати, як його звати і хто він в принципі. А на першому спільному побаченні Катя пила найогидніший манговий чай у своєму житті.

Востаннє танцювали удвох на своєму весіллі.

 

Анна Черкашина і Антон Карач
(художниця і тату-майстер; художник)

– Разом більше трьох років –

Це пара, яка любить “дурачитись”. Вони вміють танцювати як ведмедики і мають прекрасну та водночас невеселу історію про те, як одного разу (чи не одного) займалися коханням.

На першому побаченні дивилися у кіно першу частину “Фантастичних звірів та де вони мешкають”. А цього року, на побачення 14-го лютого, вирішили “забуритися вдома”, зробити какао та зібрати великий набір “Лего”.

Більше за млинці на сніданок, Антон любить коли Аня сміється.

Більше – у ВІДЕО.

Дякуємо Андрію Піжевському та “Креативному простору Артинов” за надане приміщення для зйомок.

Відео – Марина Сербінович і Микола Геркалюк
Фото і монтаж відео – Марина Сербінович

Читайте також: Краще, ніж шкарпетки: ідеї для подарунків коханим на День святого Валентина

Читайте також: “Їсти і кохатися хочуть всі та завжди”: чотири історії з вінницьких секс-шопів. ФОТО 18+

Читайте також: Вінниця романтична: ТОП-14 місць для прогулянок парами. ФОТО

Читайте також: Історії про перше кохання, перший поцілунок і перший секс відомих вінничан

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.