Публікації за датами

  • 08 Квітня/ 16:12
    Новини

    Публікація08.04.2216:12

    Автор:В'ячеслав Луцков

    У Вінниці перекриють рух на ділянці вулиці Довженка

У Вінниці на три дні перекриють рух на ділянці вулиці Довженка – з 11 до 13 квітня. Рух перекриють через реконструкцію ділянки тепломережі.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради з посиланням на начальника МКП «Адміністративно-технічний центр» Віталія Козака.

Вказується, що сьогодні, 8 квітня, працівники КП «ВМТЕ» продовжують займатись плановими ремонтними роботами на Верхній Слов’янці. Також завершено відновлення асфальтобетонного покриття трьох ділянок на прибудинкових територіях на Вишеньці. Подальші роботи тимчасово призупинені через складну ситуацію з поставками бітуму, який виготовлявся в регіонах, де зараз ведуться бойові дії.

«Що стосується «Вінницьких міських електромереж», то ними сьогодні виконуються земляні роботи по кабельній лінії на вул. Київській для ліквідації аварійної ситуації. А вчора було завершено прокладання кабелю електроживлення до новозбудованого офісного приміщення на вул. Стельмаха», – розповів Віталій Козак.

Вказується також, що КП «Вінницяоблводоканал» сьогодні продовжує аварійні роботи на вул. Вишневій. Також провожиться засипка розкопки на вул. Максима Шимка.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
В'ячеслав Луцков
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть
Ctrl+Enter

Дякуємо!

Тепер редактори знають.