110 велокілометрів: у Вінниці затвердили Програму розвитку велоруху до 2023 року

13:43
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Депутати Вінницької міської ради схвалили Програму розвитку велосипедного руху на 2021-2023 роки. Документом передбачено, зокрема, розширення веломережі з 79 до 110 кілометрів до 2023 року. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, також у Програмі йдеться про розширення мережі велопарковок, в тому числі – критих. Зокрема – мережі станцій громадського велопрокату Nextbike (з 25 до 45 станцій).

Заплановане й розширення мережі велоСТО і мап веломаршрутів, встановлення “велототемів” для автоматичного підрахунку велосипедистів. Зазначається, що фінансування програми – у межах 1 мільйона гривень.

Головний спеціаліст відділу транспорту та зв’язку департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Андрій Сорокін розповів:

– Кошти, які передбачені в рамках Програми велорозвитку, будуть йти на закупівлю та встановлення критих та відкритих велосипедних паркінгів. Також будемо продовжувати встановлювати мапи велосипедних маршрутів, станції обслуговування. У планах – закупівля та встановлення «велосипедних тотемів» для автоматичного підрахунку велосипедистів на велодоріжках міста.

Також у міськраді підкреслюють, що, зокрема, при проведенні реконструкцій доріг передбачається облаштування велодоріжок. “Така практика у місті застосовується вже не перший рік” – додали у ВМР.

З Програмою розвитку велосипедного руху на 2021-2023 роки можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Читайте також: Вінниця – місто велосипедів: як не вінничанка знайомилася з велорухом та випробовувала місцеві велодоріжки. ФОТО

Читайте також: 72 кілометри доріжок: до Всесвітнього дня велосипеда у Вінниці оновили веломапу

Читайте також: Велосипедні хаби, водний транспорт і платні парковки: у Вінниці обговорили транспорт і мобільність до 2030 року

Читайте також: Велосипедом, автомобілем, громадським транспортом: як найшвидше проїхати через всю Вінницю. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.