Зростання захворюваності: як вчитимуться у школах Вінниці та області

11:14
Автор: В'ячеслав Луцков

У школах Вінниці навчання для учнів 1-4 класів поки здійснюється в звичайному режимі. Учні 5-11 класів мають навчатись у змішаній (комбінованій) формі.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради та розповіла очільниця Департаменту освіти Оксана Яценко.

Так, з 2 листопада організація освітнього процесу на території Вінницької міської ОТГ для учнів 1-4 класів буде здійснюватися у звичайному режимі.

– А учні 5-11 класів навчатимуться у змішаній (комбінованій) формі згідно з затвердженим розкладом навчальних занять. Має бути здійснено поділ 5-11 класів на підгрупи з відвідуванням навчальних занять кожною із підгруп по черзі через тиждень – йдеться на сайті міської ради.

Таке рішення прийняла міська комісія ТЕБ та НС.

Як пояснила Оксана Яценко, якщо ситуація не зміниться і Вінниця залишиться в помаранчевій зоні, такий формат навчання залишиться й надалі.

Щодо ситуації у Вінницької області, то, як розповів в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, рішення щодо форми навчання учнів шкіл прийматимуть комісії ТЕБ та НС на місцях, в залежності від епідемічної ситуації.

Разом з тим, обласна комісія ТЕБ та НС рекомендувала для середніх та старших класів запровадити дистанційне навчання, а освітній процес для учнів 1-4 класів – в звичайному режимі.

Зазначається, що дотримання усіх протиепідемічних вимог є обов’язковим.

Фото – Волинські новини

Читайте також: Уся Вінницька область залишилась у “помаранчевій” епідемічній зоні

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.