«Золота рукавичка Воєводини»: спортсмен з Вінниччини здобув «золото» на Міжнародному боксерському турнірі

12:03

Вінничанин, спортсмен Олександр Яровий, на Міжнародному боксерському турнірі серед молоді «Золота рукавичка Воєводини» здобув «золото». Турнір відбувся в Сербії.

Як повідомляє Вінницька міська рада, спортсмен – представник вінницького боксерського клубу «Золота рукавичка» і його тренером є Денис Осадчук. На турнірі Олександр Яровий виступив у складі збірної України під наставництвом Олега Кудінова.

Олександр зміг подолати представників Казахстану, Індії та Швеції. І вже у фіналі він переміг діючого Чемпіона Азії з Індії.

Без перебільшення, але це був дійсно яскравий виступ Олександра. Як найкраще мої слова підтверджують перемоги над такими потужними суперниками, які були на шляху Олександра до золотої нагороди. Загалом змагання пройшли на найвищому організаційному та змагальному рівнях. Цей турнір став черговим етапом підготовки до Чемпіонату світу, який стартує 16 листопада в Іспанії, – відзначив його тренер Денис Осадчук.

Зазначено також, що Олександр Яровий – діючий Чемпіон Європи з боксу 2022 року серед молоді у ваговій категорії до 63,5 кілограм. Золоту нагороду представник Вінниччини здобув на Континентальній першості у столиці Болгарії (Софії) ще у квітні поточного року.