ЗМІ: на Вінниччині директор школи, який кричав на семикласника, написав заяву на звільнення

16:41
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Директор Жабокрицької школи Олександр Кришталь, якого звинувачують у непедагогічній поведінці щодо семикласника на уроці трудового навчання, написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на Ігоря Олексійчука, очільника робочої групи, яка здійснювала службове розслідування щодо перевищення педагогом службових обов’язків.

Нагадаємо, що йдеться про випадок, який стався на уроці трудового навчання в школі села Жабокрич, що у Тульчинському районі. Як видно на відео, чоловік голосно кричить на учня та кидає поруч з ним предмет, схожий на лінійку. Наразі комісія вивчає, чи були дії директора Жабокрицької сільської школи Олександра Кришталя педагогічними відносно учня – Тимура Данилкіна. За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження.

Керівник закладу казав, що голосно зробив зауваження учню. Зі слів семикласника, директор “бив і кричав”.

Зазначається, що засідання робочої групи відбулось 21 січня. Як передають журналісти, вона рекомендувала селищному голові звільнити директора школи Жабокрицької школи.

– Голова комісії (очевидно, очільник робочої групи – авт.) Ігор Олексійчук каже, в ході розслідування з’ясували, директор допустив непедагогічну поведінку, але він написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Тепер тимчасово обов’язки директора у Жабокрицькій школі буде виконувати заступник. У Крижопільській селищній раді ж оголосять конкурс на цю посаду.

З директором Олександром Кришталем Суспільному поспілкуватися не вдалося. З власних джерел нам відомо, йому вже запропонували іншу роботу, – передають у виданні “Суспільне”.

Разом з тим, журналісти видання наводять позиції людей, які стали на підтримку Олександра Кришталя та голови Крижопільської профспілки працівників освіти, який, як передають у виданні, має деякі сумніви щодо об’єктивності службового розслідування через те, що його не включили до робочої групи.

На саме засідання робочої групи кореспондентів “Суспільного” не пустили.

Фото, відео – Суспільне

Читайте також: “Не перший випадок”: подробиці інциденту на Вінниччині, де директор кричав на учня. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.