“Не перший випадок”: подробиці інциденту на Вінниччині, де директор кричав на учня. ВІДЕО

10:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

Стали відомі подробиці інциденту на Вінниччині, коли директор кричав на школяра. Керівник закладу каже, що голосно зробив зауваження. Зі слів семикласника, директор “бив і кричав”.

Про це повідомили на сайті та в сюжеті “Суспільного”.

Нагадаємо, що йдеться про випадок, який стався на уроці трудового навчання в школі села Жабокрич, що у Тульчинському районі. Як видно на відео, чоловік голосно кричить на учня та кидає поруч з ним предмет, схожий на лінійку. Наразі комісія вивчає, чи були дії директора Жабокрицької сільської школи Олександра Кришталя педагогічними відносно учня Тимура Данилкіна. За цим фактом поліція навіть відкрила кримінальне провадження.

Тимур Данилкін, який навчається у 7-му класі, розповів, що того дня на уроці перешіптувався з однокласником, і раптом директор почав кричати. Нині, як зазначається у сюжеті, школяр боїться ходити на уроки трудового навчання, а про випадок на останньому говорить мало.

Він мене бив і кричав. Сюди вдарив [показує на потилицю] і потім мене тако тягнув [тримається за підборіддя], – розповів Тимур Данилкін.

Він розказував нову тему, я навіть не пам’ятаю, яку. Вони перешіптувалися. Директор почав кричати. Ми домовилися з хлопцями, що знімемо, бо вже набридло, розповів зі сльозами на очах однокласник хлопця Тимур Ях’яєв.

На уточнювальне запитання відповів, що зазнають від директора психологічного насилля.

Зазначається, що спершу це відео виклали у чат школи. Потім у соцмережах його поширив старший брат Тимура Данилкіна.

Вчителька географії Любов Кобиль також розповідає, це не перший випадок, коли директор Жабокрицької школи дозволяє собі непедагогічні методи виховання, і що на засіданні педколективу вона робила йому зауваження.

  У нас було попереднє таке засідання, і я сказала, що “Олександр Павлович, ви повинні дітей захищати навіть від мене, від Люби Євгенівни, від вчителя, а не навпаки. Який приклад ви показуєте?”. Який приклад він показує? Як вчитель, як директор школи…, каже вчителька. 

Також “Суспільне” взяло коментар в одного з учнів, якого два роки тому директор штовхнув, і той вдарився головою об трубу.

В нас в класі сталася невелика бійка. Скажу так, я був в стані агресії. Він мене відштовхнув, і я вдарився головою, розповів Костянтин Захарчук.

Він (директор) до мене зателефонував і сказав, щоб я прийшла з дитиною, що хоче перед всіма вчителями вибачиться. Але я цього робити не буду, каже мама Тимура Людмила Данилкіна. Тому що якби це лиш було один раз, 13 числа, ще може я прийшла б…

Відтак жінка написала заяву до поліції, і там відкрили кримінальне провадження.

– На цей час було розпочато за фактом легких тілесних ушкоджень, однак залежно від результатів експертизи може бути змінено правову кваліфікацію на “побої та мордування”, розповів Андрій Чепіль, начальник сектору дізнання Крижопільської поліції.

У сюжеті зазначають, що в Крижопільській селищній раді створили робочу групу і проводять службове розслідування. Однак на цей час директора від виконання обов’язків не відстороняли.

Поведінка недопустима. Зрозуміло, що методи непедагогічні. Але керівник працює понад 20 років на своїй посаді, і таких випадків раніше не розглядалося. Ми намагаємося оптимально і всесторонньо вивчити це питання, щоб правильно прийняти рішення. Однозначно питання будуть кардинальні, розповіла Ганна Годован, заступниця начальника Крижопільського відділу освіти.

Що ж до директора Олександра Кришталя, то на робочому місці “Суспільне” його не застало. Хоча зазначається, що за розкладом у нього уроки були. Телефоном він розповів, що їздив на зустріч з головою робочої групи.

Будуть докази я нічого проти не маю. Є відео дивіться, чи я хоч до дитини торкнувся. Я погоджуюсь, що голосно зробив зауваження. Особливої в мене проблеми з Тимуром не було. Те, що він не готовий до уроку постійно. З цим класом проблема — вони не хочуть нічого робити. В мене майстерня. Як не буде дисципліни і порядку… Це ж безпека якась, травматизм і так далі, — розповів Олександр Кришталь.

У сюжеті “Суспільного” зазначають, що результати перевірки комісія має озвучити сьогодні.

Мама ж Тимура Данилкіна хоче, щоб директора звільнили. Поки ж буде шукати психолога для сина.

Фото, відео – Суспільне Вінниця

Читайте також: За фактом протиправних дій вінницької педагогині відносно учня поліція відкрила кримінальне провадження

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.