Зі збором коштів на ЗСУ: у Вінниці протягом місяця працюватиме “Зимове містечко”

12:44
Become a Patron!

У Вінниці підприємці об’єдналися та ініціювали проєкт “Зимове містечко”, який функціонуватиме протягом місяця. Серед іншого, проєкт матиме і благодійну мету – збиратимуть кошти на ЗСУ. 

Як повідомляє телеграм-канал “Вінниця Інформує”, відкриття “Зимового містечка” заплановане на 16 грудня на площі Калічанській поблизу Універмагу.

Цьогоріч не до гучних святкувань, але життя продовжується, а діти заслуговують мати дитинство навіть у такі нелегкі часи, тому, в рамках проєкту працюватимуть заклади громадського харчування, українські виробники крафтової продукції та сувенірів, – зауважують організатори.

Також на сторінці події зазначено, що на заході можна буде не тільки підтримати вінницьких підприємців, а й зробити внесок у збір коштів на допомогу ЗСУ. Так, на ЗСУ спрямують частину прибутку з усіх проданих на ярмарку товарів.

Ми співпрацюємо з волонтерською організацією і по завершенню свят передамо їм кошти, що будуть направлені на закупівлю необхідного забезпечення для Збройних сил України.

 

“Зимове містечко” працюватиме до 15 січня. Водночас нагадаємо, що цьогоріч у Вінниці не встановлюватимуть новорічну ялинку в Центральному парку і не прикрашатимуть місто ілюмінацією. Так вирішили у зв’язку з воєнною агресією рф та, зокрема, з етичних міркувань та заради безпеки мешканців і гостей міста. Обійтися без ілюмінації вирішили з огляду на необхідність енергоощадливості (деталі – ТУТ).

Нагадаємо, минулого року новорічний ярмарок у “Зимовому містечку” розпочав роботу 13 грудня. Кілька світлин з тодішньої локації дивіться нижче, а фоторепортаж того дня – ТУТ. Як відкривали головну ялинку міста торік – ТУТ.

 

 

 

Фото з архіву Vежі

Читайте також: У Вінниці не встановлюватимуть новорічну ялинку в парку і не прикрашатимуть місто ілюмінацією

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.