Золото тисяч вогників: у Вінниці відкрили новорічну ялинку. ФОТОРЕПОРТАЖ

22:23
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Сьогодні, 19 грудня, ввечері у Центральному парку Вінниці повітря було пронизано атмосферою свята – цього дня нарешті “запалили” головну новорічну ялинку міста.

Холод та дощ, що часом давали про себе знати зимового вечора, не відлякали тисячі людей, які завітали на відзначення одного з перших зимових свят.

 

 

 

 

 

Однак, здається, це було невідворотно з огляду на величезну кількість святкових “магнітів”, розташованих у “серці” парку.

Так, святковий настрій у День святого Миколая ще задовго до відкриття ялинки почали створювати виступи виконавців біля нефункціонуючої будівлі Літнього театру – народні та естрадні, новорічні та різдвяні пісні заряджали позитивом на сотні метрів навколо сцени. Спеціальним гостем святкової програми став Ivan NAVI.

 

 

 

 

 

Зовсім поряд з площею біля сцени запахами смаженого м’яса, глінтвейну, пуншу, попкорну та інших смаколиків приваблював до себе різдвяний ярмарок зі “святковими” цінами.

 

 

 

 

 

 

Тим же, кому до вподоби більш активний відпочинок, могли спуститись з льодової гірки на “льодянці”, намотати кола на ковзанці під відкритим небом чи весело поштовхатись на автодромі чи інших атракціонах, встановлених спеціально до свят.

 

 

 

 

“Не втримались” та спустились з гірки й Сергій Моргунов, Сергій Борзов та Вячеслав Соколовий

Та зрештою головним творцем різдвяно-новорічного настрою стало відкриття головної ялинки міста, перед яким виступили вінницький міський голова Сергій Моргунов, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий та очільник Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Після їхніх привітань з прийдешніми святами розпочався зворотний відлік, а символ Нового року, прикрашений сотнями величезних іграшок, “запалав” ще й тисячами золотих вогників різдвяних гірлянд та почав обертатись.

 

 

 

 

 

Зрештою, попри тисячні потоки людей, здається, чи не кожен з елементів свята зупиняв на собі погляди та камери вінничан та гостей міста, викликав щирі посмішки та веселі розмови.

 

 

 

 

Тому якщо атмосферу свята на собі ви ще не відчули, радимо відвідати Центральний парк імені Леонтовича – та зарядитись нею на повну!

Фото Зорини Гаджук

Читайте також: До вінницького Спасо-Преображенського собору привезли Вифлеємський вогонь. ФОТО

Читайте також: На вінницькій Вежі Артинова оновили мелодії з нагоди зимових свят

Як прикрасили середмістя та Центральний міський парк до новорічних та різдвяних свят – у наших фото:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.