Зі спогадами минулих виступів: у Вінниці військовий оркестр записав відео на території зруйнованого Будинку офіцерів

13:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

Колектив військового оркестру Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України записав виступ на території зруйнованого внаслідок ракетного обстрілу росіянами Будинку офіцерів. На опублікованому відео зображено руїни концертної зали, двору та коридорів будівлі, часто – у порівнянні з минулими відеозаписами виступів, з часів, коли окупанти ще не обстріляли Вінницю своїми “Калібрами”.

Відповідне відео розмістили на Facebook-сторінці Командування Повітряних Сил ЗСУ.

– Наш Будинок офіцерів, наша рідна сцена … де залишились найтепліші спогади творчих експериментів, натхненних думок, та концертного життя нашого колективу Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України. І хоча наше рідне місце зараз понівечене підступним ракетним ударом ворогів – точно знаємо, що неодмінно все відбудуємо! А концертний зал, де залишилась частинка нашої душі буде наповнений численними глядачами, а не уламками ворожих снарядів… Будинок офіцерів вистояв Другу світову війну, вистоїть і цю, адже вже став символом стійкості та незламності Вінниці, – зазначено в дописі військових. 

 

 

Нагадаємо, росіяни обстріляли крилатими ракетами типу “Калібр” площу Перемоги та Будинок офіцерів 14 липня. Внаслідок обстрілу Будинок офіцерів зазнав серйозних руйнувань. Під час брифінгу заступника голови ОПУ Кирила Тимошенка спочатку повідомлялось, що будівлю Будинку планується знести, однак згодом очільник Вінницької ОВА уточнив, що йдеться не про всю будівлю, а про аварійні конструкції. Також пізніше стало відомо, що будівлю “законсервують” до зими.

Музей Вінниці присвятив низку публікацій, присвячених історії цієї будівлі. Зокрема, в одному матеріалі йшлося загалом про історію приміщення та події, які там відбувалися. Також окрему публікацію присвятили історії емблеми на фасаді Будинку офіцерів.

Загалом, внаслідок терористичного ракетного удару росіян загинули 28 вінничан та гостей міста, з них четверо – діти.

Відео – з Facebook-сторінки Командування Повітряних Сил ЗСУ, фото – скріншоти

Читайте також: Ракетний удар по Вінниці 14 липня (ТЕКСТ ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте також: Очільник Вінницької ОВА: Будинок офіцерів у Вінниці “законсервують” до зими

Читайте також: “Музей Вінниці” опублікував історію Будинку офіцерів, який зазнав пошкоджень внаслідок ракетного обстрілу Вінниці 14 липня

Читайте також: Від радянського танка до теперішнього сокола: в “Музеї Вінниці” розповіли історію емблеми на фасаді Будинку офіцерів

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.