«Згадати всіх, хто змагався за Україну»: у Вінниці відзначать шосту річницю Революції Гідності

15:43
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Вінничан запрошують на вечір пам’яті, присвячений шостій річниці початку Майдану.

Як пише на своїй фейсбук-сторінці Артем Михайлов, активіст, який брав активну участь в подіях Революції Гідності, 21 листопада на Майдані Небесної Сотні відбудеться “зустріч майданівців”, під час якої організатори запрошують “згадати всіх, хто змагався за Україну та боровся за життя кожного з нас”.

– Приходьте, щоб згадати події 2013-2014, – пишуть в анонсі події, яка відбудеться у День Гідності та Свободи.

Як розповів Veжі організатор зустрічі Артем Михайлов, який був сотником у Вінницькій сотні на Майдані, на цій акції учасники згадують початок Революції.

– П’ятий рік поспіль ми згадуємо події буремного 2013 року, аби наше майбутнє покоління, самі учасники пам’ятали про ті події, в яких вони брали участь, – каже Артем. – Аби люди розуміли, що це було не даремно. Це вечір, коли можна поспілкуватися, побачити людей, з якими пройшов ті події. Це більше така зустріч побратимів.

В цьому році буде менше заходів: ми просто зберемося, покладемо квіти та поспілкуємося між собою. Минулого року була і молебень та інші заходи, але в цьому році, на жаль, не вистачило часу на підготовку.

Артем також пояснив, що більше заходів, присвячених Революції вони влаштовують у двадцятих числах лютого, «коли відбувалися дійсно трагічні події в історії України».

Нагадаємо, минулого року близько ста вінничан долучилися до акції та разом відзначили п’яту річницю початку Революції Гідності. Традиційно акція відбулася без партійних прапорів та з мінімальною кількістю політичних гасел.

Акція, присвячена шостій річниці Революції Гідності розпочнеться 21 листопада, о 17:00 на Майдані Небесної Сотні.

Головне фото: 5.ua

Читайте також: Вінниця: 5 років після Майдану

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.