“Земля квадратна”: вінницькій молоді розповідатимуть про подорожі світом під час мандрівного лекторію

9:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

Розповідати молоді про яскраві мандрівки різними країнами, ділитися лайфхаками з поїздок, заохочувати конкурсами та інтерактивними розвагами обіцяють організатори мандрівного лекторію “Земля КВАДРАТна”. 

Це — спільний проект ВОМЦ “Квадрат” та туристичного клубу “Бідняжка”. Зустрічі відбуватимуться двічі на місяць по вівторках о 18:30 у “Квадраті” (м. Вінниця, вул. Театральна, 15). 

 – Нашому тур-клубу цьогоріч виповнюється 10 років і цей проект є результатом нашого досвіду, — розповідає піар-менеджер ТК “Бідняжка” Ірина Басенко. — Мандрівники розкажуть про те, як зробити відпочинок змістовним, на що звернути увагу в тій чи інші країні або регіоні, пригостять чимось смачненьким із цієї країни, наприклад, на першій зустрічі, присвяченій експедиції в Єгипет, учасники питимуть єгипетський чай, а із Закарпаття мандрівники привезуть місцеві сири”.

До речі, Велика Єгипетська експедиція, якою і відкриватимуть проект — це унікальна подорож, якої досі не робили в тур-клубі. На відміну від звичайної відпустки з відпочинком у готелі і стандартними екскурсіями, учасники експедиції поставили собі за мету відвідати за 7 днів усі головні пам’ятки древньоєгипетської цивілізації. Мандруючи з міста до міста відкривали нові особливості цієї країни, і готові поділитися враженнями, а також фото та відео, яких не побачиш у туристичних путівниках чи шоу.  Організатор поїздки Володимир Коваль і буде першим лектором “Землі КВАДРАТної”.

Як запевняють організатори, це не буде звичайна лекція, як в університеті. У програмі, крім самої розповіді та демонстрації відео, заплановані інтерактивні панельні обговорення, цікаві конкурсні завдання для уважних слухачів, та частина запитань і відповідей, а по факту — дружньої бесіди за чашкою чаю. 

“Ми вже декілька місяців виношували ідею створення клубу мандрівників у нашому молодіжному центрі і дуже раді, що знайшли партнерів в особі найкреативнішого тур-клубу “Бідняжки”, який свого часу був заснований активною молоддю. Чому для нас це важливо? Я і мої колеги свого постійно подорожуємо по світу в освітніх та туристичних цілях. Саме в таких подорожах можна стерти кордони в голові і розвіяти міфи та стереотипи щодо різних країн. Це розширює межі нашого усвідомлення, наскільки світ взаємопов’язаний. Так ми сприятимемо розвитку молоді, яка часто за статистикою, навіть не виїжджає зі своїх населених пунктів. Особливо важливими для нас також будуть лекції і щодо цікавих місць України, про які ми часто не здогадуємось!”, — розповідає директорка комунального закладу Вінницької обласної ради “Квадрат” Олена Гуменна.

Перший сезон лекторію триватиме до кінця червня, за цей час проведуть орієнтовно 9 заходів. Вже відомі їх теми та дати проведення, втім, організатори не виключають, що у програмі можливі незначні зміни:

— Древньоєгипетська експедиція — 3 березня

— Романтичний Париж — 10 березня

— То є любов: мандрівки Західною Україною — 24 березня

— Холодне сонце Ісландії — 14 квітня

— Підкорення Чорнобиля — 28 квітня

— Трансільванські пригоди (Угорщина, Румунія) — 12 травня

— Північні мандрівки (скандинавські країни, Білорусь, країни Балтії) — 26 травня

— За Полярним колом (Фарерські острови) — 9 червня

— Кавказький дует (Грузія, Азербайджан) — 23 червня.

Участь у заході безкоштовна, але слухачі повинні зареєструватися, заповнивши форму за посиланням.

Більше інформації — на сторінці події.