× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Завтра у Вінниці відбудуться відразу два “антинаркотичні рейди”

15:19
Автор: В'ячеслав Луцков

26 червня, до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками й їхнім незаконним обігом у Вінниці відбудеться одразу два антинаркотичних рейди. Жителі міста зможуть долучитись до очищення вулиць від реклами наркотиків, яку наносять на стінах будівель. 

Повідомляється, що перший захід запланований 26 червня на 10:00. Усіх бажаючих допомогти місту просять прийти до фонтану на перехресті проспекту Космонавтів та вулиці Келецької, отримати балончики з фарбою та долучитись до знищення реклами наркотиків, якою розмальовані стіни вінницьких будівель. Організатором заходу виступив Всеукраїнський молодіжний рух “Гідність нації”; співорганізатором вказується також ГО “Едельвейс”. Телефон для координації: 063 882 69 62.

 

Другий рейд відбудеться ввечері цього ж дня, о 18:00, біля Будинку офіцерів (пл. Перемоги, 1). Організатором цього заходу виступає “Міжнародна антинаркотична асоціація”. Нагадаємо, нещодавно відбувся вже п’ятий рейд за участі цієї організації.

До обох акцій можуть долучитись всі небайдужі жителі міста, яким видадуть все необхідне для боротьби з рекламою наркотиків. Як вінничани систематично боряться з рекламою заборонених речовин ще з лютого місяця цього року, читайте у наступних матеріалах:

У Вінниці активісти замалювали сотні написів з рекламою наркотиків. ФОТО, ВІДЕО

“Це реально чума”: вінницькі активісти оголосили “війну” рекламі наркотиків на стінах. ФОТО

Антинаркотичний рейд 5.0: у Вінниці активісти знову вийшли на боротьбу проти реклами наркотиків. ФОТО

Фото зі сторінки Олександра Волошина та сторінки заходу “Здорова молодь – гідна нація”

 

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.