× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Антинаркотичний рейд 5.0: у Вінниці активісти знову вийшли на боротьбу проти реклами наркотиків. ФОТО

18:04
Автор: Vежа

Цієї суботи, 15 червня понад шість десятків активістів вкотре вийшли вже на пятий Антинаркотичний рейд у Вінниці. Мета небайдужих вінничан – знищити рекламу онлайн-продажів наркотичних речовин, якою так рясно всіяні вулиці та стіни будинків у Вінниці. 

Як розповіла Vежі одна з ініціаторок заходу Христина Коваленко, цього разу активісти вирішили попрацювати у вихідний день на районі Замостя. Близько 60-ти вінничан, в масках і з балончиками з фарбою, розділившись на сім груп, рушили по всій території від Київського мосту вздовж і перпендикулярно вулиці Київській, зафарбовуючи стихійні написи, на яких рекламується продаж наркотиків в онлайн-месенжерах.

Ядром акції вже традиційно стали активісти Антинаркотичної асоціації, “Вінницької європейської стратегії” та ГО “Разом ми сила”. Але загалом до пятого Антинаркотичного рейду вже традиційно приєднуються всі небайдужі мешканці міста. За словами Христини, мешканці мікрорайону схвально відреагували на акцію, дякували активістам та дивувалися, чому з цим ганебним явищем боряться прості вінничани, а не, скажімо, правоохоронні органи.

 

На цьому організатори Антинаркотичних рейдів зупинятися не збираються і вже невдовзі “замалюють” наркорекламу в іншій частині Замостя, в районі проспекту Коцюбинського.

Фото зі сторінки Олександра Волошина

 

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.