“Затримували диверсантів” та “звільняли заручників”: на Вінниччині відбулися антитерористичні навчання СБУ. ФОТО, ВІДЕО

11:31
Автор: Vежа

В прикордонних районах Вінниччини відбулися антитерористичні навчання Служби безпеки України. За легендою, спецпризначенці знешкоджували групи диверсантів, які планували вибухи на стратегічних об’єктах енергопостачання та захоплювали заручників. 

Як йдеться на Facebook-сторінці Управління СБУ у Вінницькій області, “диверсанти” хотіли вчинити вибухи на об’єктах Дністровського гідротехнічного каскаду і втекти до самопроголошеного Придністров’я, нелегально перетнувши державний кордон.

В управління повідомляють, що учасники тренувань затримали одну з “диверсійних груп” поблизу їхньої схованки, під час спроби наблизитись до терористично уразливого об’єкту. Інша група після невдалої спроби “замінування” об’єкту критичної інфраструктури захопила заручників та висунула вимоги до керівництва держави.

 

 

 

 

У результаті проведених перемовин та спільних антитерористичних заходів, силовики відволікли увагу озброєних “диверсантів” та ліквідували їх. Усіх заручників було звільнено. Особливістю тренувань був пошук і нейтралізація одночасно декількох диверсійних груп поблизу кордону в нічний час. Це дало змогу змоделювати максимально складні й наближені до реальних умов антитерористичні навчання, ‒ повідомляється в дописі УСБУ Вінниччини.

Відомо, що в навчаннях, окрім регіональних управлінь СБУ, взяли участь представники Національної поліції, Національної гвардії, Держприкордонслужби, органів влади та місцевого самоврядування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото та відео – з Facebook-сторінки УСБУ у Вінницькій області

Читайте також: СБУ попереджає про антитерористичні навчання на Вінниччині

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.