СБУ попереджає про антитерористичні навчання на Вінниччині

10:45
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У вівторок, 12 жовтня, в Могилів-Подільському районі на Вінниччині заплановано антитерористичні навчання. У зв’язку із цим можливі тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо.

Як ідеться на фейсбук-сторінці Управління СБУ у Вінницькій області, 12 жовтня Координаційна група Антитерористичного центру при УСБУ у Вінницькій області проводитиме антитерористичні навчання. Зокрема відпрацюють алгоритм реагування на загрози терористичного характеру.

Повідомляється, що тренування відбудуться на одному з об’єктів критичної інфраструктури у Могилів-Подільському районі в умовах, максимально наближених до реальних.

Мета навчань – перевірка готовності регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом до дій в умовах потенційної терористичної загрози.

У повідомленні підкреслюють, що під час проведення заходів на окремих територіях Могилів-Подільської та Яришівської територіальних громад можливі тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо.

“У зв’язку з цим, СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу. Тренування проходитимуть у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини” – йдеться в дописі.

Принагідно СБУ закликає громадян бути пильними та у випадку виявлення підозрілих осіб, предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення протиправних дій звертатися за номерами “гарячої лінії” УСБУ у Вінницькій області (0432) 53-13-09 або телефонувати 102.

“Служба безпеки України просить мешканців та гостей Вінницької області з розумінням поставитися до можливих незручностей, зберігати спокій та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців” – зазначено у дописі.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.