Запаси спустошені: Вінницькому обласному центру служби крові терміново потрібні донори

11:29
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вінницький обласний центр служби крові терміново потребує майже всіх груп крові. Зазначено, що після тривалих вихідних запаси еритроцитовмісних компонентів крові Вінницького центру крові – спустошені. 

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Центру, станом на сьогодні, 7 травня, у достатній кількості є лише кров І групи (Rh -). Решта груп – критична або недостатня кількість.

– Чотири довгих вихідних спустошили запаси еритроцитовмісних компонентів крові Вінницького центру крові. А попереду знову святкові дні… Ми безмежно віримо у Вашу чуйність, сподіваємось на Вашу доброзичливість і маємо надію, що щирість Вашого серця і душі не залишать у біді нужденного (тобто хворого, що потребує трансфузії компонентів крові), – йдеться в іншому дописі Центру.

Вінничан закликають зробити вчинок доброї волі та стати донором, адже це “для когось може стати найціннішим подарунком у житті”.

Адреса Центру: вул. Пирогова, 48. Здати кров можна з 8.00 до 14.30.

Про те, хто може бути донором крові і як готуватися до здачі крові, читайте за ЦИМ посиланням. За наявністю крові у Центрі можна слідкувати ТУТ.

Читайте також: Вінничанка започаткувала “Естафету добра”, щоб надихнути містян стати донорами крові та кісткового мозку. ВІДЕО

Читайте також: “Ніхто ні від чого не застрахований”: історії вінничанок, які стали донорами, рятуючи близьких

Читайте також: У Вінниці у донорів крові перевіряють наявність антитіл до коронавірусу

Читайте також: «Однієї віри недостатньо»: дві вінницькі історії про боротьбу за життя і трансплантацію. ФОТО

Головне фото – tantasalute.it

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.