«Закривайтесь маскою, а не в собі»: в Україні запрацювала гаряча лінія психологічної підтримки

8:57
Автор: Vежа
Become a Patron!

В Україні триває соціальна кампанія, яка закликає задуматись про своє психічне здоров’я та звернутись до психологів, аби подолати стрес. Одним із чинників, які зумовлюють значний стрес, також є пандемія коронавірусу та пов’язані з нею ризики для здоров’я, роботи та соціального життя.

«Закривайтесь маскою, а не в собі» — таке послання стало основою креативної кампанії представництва Міжнародної організації з міграції в Україні. Кампанія розроблена комунікаційною агенцією Plusone. Основна мета — заговорити до вразливих груп населення й мотивувати їх звернутись на безкоштовну гарячу лінію емоційної підтримки.

Вінничани можуть поговорити із психологом на безкоштовній гарячій лінії 0 800 211 444. Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

– Візуальний образ медичної маски команда plusone використала, щоб просто та емоційно продемонструвати: маскою треба закриватись, але не треба ховати під нею те, чим можна поділитись із кимось іншим. Мовчати про проблеми шкідливо! — закликають організатори соціальної кампанії.

Пандемія COVID-19 також загрожує не лише фізичному здоров’ю, але й психічному.

– Стрес, обмеження у діях, зміна звичного способу життя мають руйнівний вплив на психіку. Зокрема це стосується жителів регіонів. Як люди, які й за нормальних умов часто не звикли приділяти належну увагу своєму психічному здоров’ю, в умовах пандемії вони лишаються сам на сам із проблемами: тривоги, страх захворіти, переживання за близьких чи непевне майбутнє — безжально засіли всередині. Ізольовані від оточуючих, люди закриваються у собі й мовчки потерпають від цього.

 

У представництві Міжнародної організації з міграції в Україні розробили відео, зовнішню рекламу та радіоповідомлення, які вибудовують комунікацію, зіткану з історій трьох простих людей, яких можна зустріти у будь-якому куточку країни. У кожного з них є свої приховані переживання, які ховають під медичною маскою. Однак саме ця маска демонструє тривожні думки героїв назовні. У цьому послання, що маска має стримувати лише вірус, але не переживання, які люди тримають у собі.

Безкоштовна гаряча лінія психологів працює в робочі дні з 9 до 18 години, а у вихідні з 10:00 до 17:00. Зателефонувати до психолога може будь-хто, а всі розмови анонімні та конфіденційні.

Інформаційна кампанія впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансування від Бюро у справах народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США.

Нагадаємо, що з 8 по 24 січня Уряд України посилює карантин.

Це робиться для того, аби не допустити розгортання нової хвилі захворюваності після Новорічних свят. Посилення обмежень вводяться для того, аби розірвати ланцюг захворюваності, який може сформуватися протягом новорічних свят, – заявив тоді Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Про те, що буде заборонено під час січневого локдауну читайте у матеріалах:

Уряд посилить карантин у січні: що буде заборонено

Під час січневого локдауну дозволили продавати побутову хімію в магазинах

Фото, відео: представництво Міжнародної організації з міграції в Україні

Читайте також: Епідемія “к”: як безпечно та цікаво “прожити” карантин

Читайте також: В Україні створили віртуальну платформу емоційної підтримки через карантин

Читайте також: «Цілодобова варта» почала надавати психологічну підтримку мешканцям на час карантину

Читайте також: Карантинне життя: як вплинула домашня ізоляція на дітей і що з цим робити батькам

Читайте також: Коли несила терпіти: де у Вінниці можна отримати кризову психологічну допомогу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.