«Цілодобова варта» почала надавати психологічну підтримку мешканцям на час карантину

18:40
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці за номером відділу оперативного реагування 15-60 вінничани можуть отримати допомогу психолога стосовно панічних атак та тривоги під час епідемії коронавірусу.

Як ідеться на сайті Вінницької міської ради, “Цілодобова варта” надаватиме фахові консультації щодня з 8:00 до 22:00.

Відтак вінничани та вінничанки, які відчувають загрозу своєму психічному здоров’ю, мають панічні настрої та хвилювання під час карантину можуть дзвонити за номером 15-60  або 0 800 601 560 (для Lifecell). Психологи, які відповідатимуть на телефонні дзвінки, працюють у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

– У зв’язку із карантином, впровадженим для запобігання поширенню коронавірусу, у людей можуть виникати тривожні стани, занепокоєння та стрес. І це – цілком природно. Дуже важливо, щоб у такій ситуації людина мала можливість звернутись до психолога.


Окрім вінницької служби, у разі виникнення панічних настроїв та психічного дискомфорту люди можуть звертатися на “лінії довіри”, де можна отримати анонімну, безкоштовну та професійну підтримку. Детальніше про це можна прочитати у нашому матеріалі ТУТ.

Як також ідеться на сайті ВМР, “Цілодобова варта” щодоби приймає вдвічі більше дзвінків, ніж до карантину. Зокрема, два тижні тому “варта” запустила «гарячу лінію» для тих вінничан, які повернулись з країн, де зафіксовано спалах COVID-19. Відтак, з 9:00 до 18:00 години, за номером 15-60 також можна отримати фахову консультацію медика щодо коронавірусу.

Фото – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.