Під час січневого локдауну дозволили продавати побутову хімію в магазинах

20:30
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Сьогодні, 5 січня, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні змінив постанову про посилення карантину в Україні з 8 по 24 січня. Відтак під час січневого локдауну в супермаркетах дозволятиметься, зокрема, продаж побутової хімії та друкованої преси.

Як пише “Громадське”, про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан в етері телеканалу «Україна 24». Він додав, що жодних рішень із приводу зміни дат локдауну, про які раніше повідомляли у ЗМІ, Кабінет міністрів не ухвалював.

Як ми писали раніше, раніше Кабінет міністрів заборонив продаж низки повсякденних товарів у супермаркетах на час локдауну з 8 по 24 січня: побутової хімії, інструментів, одягу, преси тощо.

Натомість зараз у крамницях можна буде придбати побутову хімію та друковану пресу — раніше ж їх можна було б придбати лише через доставку. Таким чином, під час січневого локдауну в магазинах можна буде придбати харчові продукти (там, де під них відведено не менше 60% площі), ліки, вироби медичного призначення, засоби гігієни і зв’язку, ветеринарні препарати, корми, насіння і засоби захисту рослин, а також побутову хімію та друковану пресу. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише зі здійсненням адресної доставки замовлень.

Читайте також: Уряд посилить карантин у січні: що буде заборонено

Читайте також: Впродовж новорічних вихідних у Вінниці поліція закрила 4 заклади за порушення карантину

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.